Бібліохаб "ХАБ·Л"

вул. Соборна, 414, смт Чернігівка, Бердянський район, Запорізька область, 71202
Носко Інна Миколаївна
начальник відділу культури і туризму селищної ради
0957429410

Загальна
інформація

Бібліохаб «ХАБ·Л» знаходиться у центрі Чернігівки (адмінцентр Чернігівської об’єднаної територіальної громади), на базі центральної районної бібліотеки. Працює у будні, але за домовленістю приміщення відкрите й у вихідні дні. Доступ для відвідувачів – переважно з 8:00 до 17:00. Сам хаб – це сучасно облаштоване приміщення для проведення навчально-просвітницьких, дозвіллєвих заходів із залученням різних цільових аудиторій. Хаб забезпечений комп’ютерним, презентаційним і звуковим обладнанням, витратними матеріалами для проведення лекцій, семінарів, тренінгів та інших заходів. Простір поділено на функціональні зони: конференцзона (круглий стіл, проєктор, великий екран, індивідуальні робочі місця), робоча зона (комп’ютери з необхідними гаджетами), зона для каваперерв (барна стійка з шафами, кулером), зона для відпочинку (м’який куточок з безкаркасними меблями). Простір вільний від алкоголю та тютюну. Містить багато книг, доступ до Wi-Fi. Використовується також як міні-кінозал, літературне кафе, де відвідувачі можуть випити чаю, кави, почитати, поспілкуватися.

Бібліохаб «ХАБ·Л» використовується для підтримки громадянської активності, розвитку молодіжного руху. Тут проходять лекції, тренінги, семінари, круглі столи, кіноперегляди, ігротолоки (настільні ігри), квести, чаювання, книжкові полиці (викладки тематичних видань, відкриті презентації видань місцевих авторів). Волонтери навчають охочих комп’ютерній грамотності.

Наше бачення

Візія бібліохабу «ХАБ·Л»: це арт-простір для розвитку й розбудови громадянської активності жителів, змістовного відпочинку для різних вікових груп.

Наша мета

Місія бібліохабу «ХАБ·Л»: створення в громаді повноцінного центру громадської активності, що відповідає сучасним запитам жителів Чернігівської ОТГ різних вікових груп, зокрема що стосується культурного розвитку, саморозвитку, спілкування в безпечному середовищі, неформальної освіти, змістовного дозвілля і творчості.

Принципи роботи

Креатив, Активність, Команда, Змістовне дозвілля, Культурний розвиток

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?