Донецький обласний дитячо-молодіжний центр


dodmc@donmolod.gov.ua
вул. Паркова 99, м. Краматорськ, Донецька область, 84331

Загальна
інформація

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр розташовується в логістично-доступному місці Краматорська, знаходиться в одній будівлі з іншими молодіжними організаціями міста, що дає змогу результативно співпрацювати з молоддю. У приміщенні є локації для реалізації молодіжних ініціатив та проєктів, а саме конферанс зал для проведення робочих зустрічей молоді з владою, молодіжних рад, тренінгів тощо. А також спортивних, навчальних, розважальних заходів для молоді міста Краматорська.
На території центру вільний доступ до інтернету та коворкінг зон зі зручними меблями.
Центр технично оснащений і має змогу надавати ресурсну допомогу, задовольняючи потреби молодіжних ініціатив.

Кінопокази, тренінги, майстеркласи, круглі столи, дебатні турніри, квести, Speaking-club, обласні конкурси, обласні освітні та патріотичні проєкти, семінари для інформаційної та методичної підтримки молодіжних центрів Донеччини, обласний волонтерський центр, безкоштовна психологічна допомога молоді.

Наше бачення

"З тисячі можливостей обери свою"

Наша мета

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр працює напрямках:
-Розвиток та налагодження мережі молодіжних центрів Донецької області, з метою активізації громадської участі молоді в містах та районах області.
— В напрямку неформальної освіти, через тренінги, форуми, виїзні семінари, які мають на своїй меті формування у молоді надпрофесійних, соціальних, лідерських навичок, пов’язаних з творчим і критичним мисленням.
-Обласний центр молодіжного волонтеріату, який здійснює координацію розвитку молодіжного волонтерства області.
 

Принципи роботи

Кроскультурність, взаємопідтримка, креативність, співпраця, екологічніть

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?