General
information

Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень знаходиться в обласному центрі Луганщини місті Сєвєродонецьку. Центр - майданчик для згуртвання, неформальної освіти, дозвілля та відпочинку населення жителів області.

Our view

 

Наше бачення Молодіжний центр – це установа, в якій відбувається якісна неформальна освіта та змістовне дозвілля молоді.

Our goal

 

ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ - це установа при Управлінні молоді та спорту ЛОДА, метою якої є забезпечення реалізації молодіжної політики на території Луганської області шляхом підтримки молодіжних ініціатив, згуртування, розвитку лідерського потенціалумолоді Луганщини, координація молодіжної роботи на місцевому рівні та роботи молодіжної спільноти, популяризація управління молоді на території України.

Principles of work

 

громадянська освіта молоді через участь у суспільній діяльності; національно – патріотичне виховання; розвиток волонтерства та мобільності молоді; реалізація творчого потенціалу молодих осіб;
Промоція здорового способу життя; сприяння зайнятості молоді у вільний час та молодіжному підприємництву.

Map

Do you want to join or help?