Знайомство із Чернігівським молодіжним центром. Частина ІІ

Вітаємо! 

Минулого разу у рамках рубрики #ЗнайомствозМЦ ми розповіли вам про «Чернігівський обласний молодіжний центр»!  

Вони вже реалізували декілька крутих проєкти! 🔶 «Сучасна інклюзивна креативна студія для молоді «MICS 4U» 🔸 розроблений і втілений для «посилення голосу тих, хто потребує захисту своїх прав, інтересів та підтримки суспільства, тих, хто має бути нарешті почутим. Це вільний і безпечний простір, де молоді люди з інвалідністю і без, спільно спілкуються між собою, безкоштовно навчаються, реалізують свою творчість, а також здобувають навички, необхідні в сучасному суспільстві,» -  розповідає Ніна Гулак, начальник відділу молодіжної роботи. 

У рамках проєкту 🔶 «Соціальні стартапи для молоді» 🔶 працівники Молодіжного центру пройшли навчання, яке дало змогу в подальшому вже у якості тренерів та фасилітаторів провести дві «Школи молодого підприємця» для молоді Чернігівщини з теми соціального підприємництва. Як результат, на цих тренінгах були розроблені перші проєкти соціального бізнесу!

Розвиток національно-патріотичного виховання є вкрай важливим сьогодні. Уже другий рік поспіль молодіжний центр проводить національно-патріотичний форум 🔶 «Сіверська Брама» 🔶 Під час заходу учасники ділилися власним досвідом з проектного менеджменту, фандрайзингу, дизайну мислення, детально обговорили роль молодіжних центрів у розвитку волонтерства та національно-патріотичних рухів в Україні, різних форм організації!

Також центр провів фестиваль «KalyNOVI Week», який складався із декількох заходів різних сфер сучасної української культури; створили програму волонтерства «V support».

І це ще не весь перелік програм, проєктів, заходів, що реалізовував Чернігівський молодіжний центр! «Ми любимо та віримо в те що робимо!» - ділиться Ніна Гулак. 

Залишайтеся на зв‘язку! Наступного разу ми розкриємо таємницю про плани центру та розкажемо, як чернігівська може долучилися до цієї крутої команди! 


 

Do you want to join or help?