Молодіжний хаб "PIXEL"

куратор хабу - Іванова Катерина
тел.: +380954005919
e-mail: parkkimrim@gmail.com
 

адреса: 64604, м. Лозова, 1 мікрорайон, будинок №4а (Лозівський центр молоді)
e-mail: hubpixel.lozova@gmail.com

Загальна
інформація

Молодіжний хаб "PIXEL" знаходиться на базі Лозівського міського центру молоді. Розташований у місці найбільшого скупчення молоді, поруч з нами знаходиться кілька шкіл та коледжів, міський Будинок культури та парк відпочинку. Хаб вміщає в собі 10 кабінетів площею більше, ніж 300 кв. метрів. Він оснащений всім необхідним для проведення різноманітних заходів. У нас є актова та конференц-зала, танцювальний клас, студія звукозапису та фотостудія, творча майстерня. Планується створення коворкінгу. Хаб працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.
В хабі "PIXEL" проводяться різноманітні освітні (тренінги, семінари) та культурно-розважальні заходи (вечірки, концерти, фестивалі). На базі хабу тренуються п’ять танцювальних гуртків, проходять літературні вечори «Поети можуть весь вечір» та музикальні вечори «Лампа». Постійно діє творча майстерня «Арт-студія». Щоп’ятниці проходить показ кіно, серед тижня збирається ігровий клуб «Let’s play».Влітку проходять покази кіно під відкритим небом. 

Наше бачення

Молодіжний хаб PIXEL – це місце для розвитку молоді міста Лозова та ОТГ. Платформа для самореалізації та особистого розвитку молоді. 

Наша мета

Мета нашої роботи – надати платформу для самореалізації та особистого розвитку молоді. Підтримати ініціативу молоді та замотивувати до активної участі молоді у суспільному житті міста та країни. 

Принципи роботи

Головний принцип нашої роботи - це довіра та взаємопідтримка. Кожний охочий може реалізувати тут свої мрії та ідеї, отримати допомогу або підтримку. Ми не відокремлюємо молодь, не розділяємо її по категоріям, не ставимо в пріоритет її активність, лідерські навички та ентузіазм, ми підтримуємо всіх і кожного, незалежно від раси, сексуальної орієнтації, соціального статусу та здібностей.

Хочеш приєднатися або допомогти?