Хаб 93

Керівниця центру: Перейма Вікторія Василівна

+380730939397

team.hub93@gmail.com

вулиця Михайла Грушевського, будинок 93, місто Калуш, Івано-Франківська область, 77301

Загальна
інформація

Молодіжний центр «Хаб 93» громадської організації «Вільні калуські люди» знаходиться неподалік центру міста, біля супермаркету «АТБ» на вулиці Грушевського. До нас можна добратись міським автобусом №1 та 4, а ще поруч є кав'ярня з неймовірно запашною кавою і свіжою випічкою. Ми працюємо з вівторка по п'ятницю: 14:00 - 22:00, а у суботу неділю та понеділок маємо вихідні, проте часто маємо цікаві події у ці дні. Наш молодіжний центр – це приміщення 100 кв.м. для розвитку молоді та реалізації ідей, а також маємо просторий внутрішній дворик з красивим патріотичним муралом та віршем Іздрика.

Наше бачення

Метою діяльності МЦ «Хаб 93» є розв'язання питань соціального становлення та розвитку молоді. Ми є спільнота активної молоді та простір для відпочинку, в якому кожен/кожна може реалізувати таланти, знайти однодумців, втілити ідею і проявити ініціативу.

Наша мета

Місія МЦ «Хаб 93» - це створення сучасного повноцінного молодіжного центру, що відповідає запитам молоді Калуша щодо саморозвитку, комунікації в безпечному середовищі, неформальної освіти, змістовного дозвілля і творчості.
 

Принципи роботи

1️⃣ Енергія: Надихаємо один одного і разом сяємо яскравіше!
2️⃣ Повага: Тут кожен може бути собою, не боячись осуду і знати, що його/її думка має значення.
3️⃣ Відповідальність: Усвідомлюємо силу слова і дії. Прагнемо до прозорості та чесності перед законом
4️⃣ Культура: Розвиваємо неформальну освіту та навчаємось з мистецтва.
5️⃣ Україна! Наша земля - джерело сили. Плекаємо українську ідентичність через збереження традицій нації та будуємо демократичну державу.

Додаткова інформація

Змістовне дозвілля: настільні ігри, кінопокази, English speaking club, літературно-музичні вечори, книжкова полиця, піаніно.

Неформальна освіта: кар'єрне консультування, фінансова грамотність, молодіжне підприємництво, психосоціальна підтримка, впровадження гендерної рівності й соціальної інклюзії, просування толерантності, розбудова соціальної згуртованості, медіаграмотність, кібергігієна та протидія кібербулінгу, мистецтвознавство та культура.

Майбутнє молоді починається в МЦ «Хаб 93».

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?