Молодіжний простір "Саме час"

Юрченко Антон В'ячеславович
'0637712739
np_kam@ukr.net
вул. Декабристів, 2, м. Кам'янка, Кам'янський (Черкаський) район, Черкаська обл., 20801

Загальна
інформація

Молодіжний простір «Саме час» знаходиться на 1-му поверсі Кам’янської дитячої музичної школи. Загальна площа – 46,2 кв. м. На сьогодні простір працює у будні з 14 до 18 год, а у вихідні – залежно від заходів. Неподалік простору знаходиться міський парк та літня міська сцена. Простір оснащений ноутбуком та кольоровим принтером, електрочайником, настільними іграми, зараз ідуть перемови щодо підключення до Wi-Fi. У планах створити маленьку бібліотеку.
У будні діють щотижневі курси англійської мови (для учнів 2-11 класів та дорослого населення), курси історії, шаховий клуб «Горизонт», Клуб Кам’янської Мафії» (настільна гра). У вихідні дні проводяться тренінги, зустрічі, лекції тощо.

Наше бачення

Молодіжний простір «Саме час» - це територія, де проводяться заходи неформальної освіти, гуртується активна молодь, об’єднуються волонтери для розбудови молодіжної політики ОТГ та виконанню Цілей сталого розвитку.

Наша мета

Молодіжний простір «Саме час» створений в межах україно-німецького проєкту «Київський Діалог» з метою покращення дозвілля містян та забезпечення активним творчим та інтелектуальним розвитком молодь громади шляхом проведення різноманітних заходів, курсів, тренінгів тощо.

Принципи роботи

Довіра, Взаємопідтримка, Здоровий спосіб життя, Культурний розвиток, Відкритість, Інтелект, Позитив, Екологія

Хочеш приєднатися або допомогти?