Молодіжний центр міста Біла Церква

На базі МЦ в БЦ знаходиться Центр допомоги внутрішньо переміщеним особам. 

Контактний номер телефону 063 429 35 66. Працівниці МЦ не надають консультацій. Це здійснюють ЛИШЕ працівники Центру допомоги ВПО.


Контактний номер телефону МЦ - 096 00 66 7 66

molod.centerbc@gmail.com

б-р. Михайла Грушевського, 6, м. Біла Церква, Київська обл., 09100

 

Координаторка МЦ - Лановська Наталія Дмитрівна (культорганізатор) 096 842 43 75

Працівниці МЦ:

Ярошенко Вікторія Віталіївна (педагог-організатор)

Алексєєнко Юлія Юріївна (педагог-організатор)

Брідня Діана Олександрівна (культорганізатор)

Гаркавенко Аліна Віталіївна (педагог-огранізатор, декретна відпустка)

Пустовіт Катерина Сергіївна (культорганізатор, декретна відпустка) 

Загальна
інформація

Завдячуючи реалізації проєкту взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі (Громадський бюджет), молодь Білоцерківської міської територіальної громади має сучасний простір для самореалізації та розвитку, який поєднує в собі дві конференц-зали, шумоізольовану кімнату для проведення музичних репетицій та переглядів фільмів, зону дозвілля та арт-кімнату, де кожен зможе проявити себе та розкрити свої таланти. До послуг молодих людей у центрі: доступ до швидкісного інтернету, широкоформатних телевізор (2 шт.), проектори (2 шт,), ноутбуки (5 шт.), акустична система, кольоровий принтер, ксерокс-сканер-принтер, фліпчарти (3 шт.), портативна мобільна колонка з мікрофоном, генератор, мольберти (10 шт.), гамаки (8 шт.), каремати (15 шт.), електричні чайники, кавоварка, екран, безкаркасні меблі, матраци для сидіння на підвіконні, необхідний набір офісних меблів та посуду, велосипеди та багато іншого необхідного для роботи, відпочинку та розвитку молоді.

Клуб іноземних мов, вечори кіно, художні майстер-класи, школа інтелектуальної гри "Мафія", клуб настільних ігор, літературні вечори, буккросинг

Наше бачення

Візія Молодіжного центру - сучасний простір для самореалізації та розвитку молоді, її життєстійкості, конкурентоспроможності та активності.

Наша мета

Місія Молодіжного центру - формування інноваційного освітнього, культурного і дозвіллєвого простору для соціального становлення та розвитку молоді.

Додаткова інформація

Напрями діяльності Молодіжного центру: неформальна та громадянська освіта; змістовне дозвілля; підтримка молодіжних ініціатив

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?