Молодіжний центр "Портал"

Зюзін Олексій Володимирович
програмний менеджер
0668104857
o.ziuzin25@gmail.com
вулиця Соборна, 95, м.Приморськ, Запорізька область, 72102

Загальна
інформація

МЦ "Портал" знаходиться в центральній частині міста, в історичному кварталі. Ми розташовані в підвалі однієї з головних окрас міста - центральній бібліотеці, будівлі кінця ХІХ сторіччя. Ми відкриті для відвідування з 16:00 до 22:00. "Портал" - це два окремі простори: inside: площею 68кв.м.(підвал бібліотеки) та outside: площею 300 кв.м.(відновлений сквер). В центрі є необхідне обладнання для проведення різноформатних заходів, обидва просторі з доступом до WiFi. Пригощаємо смачними чаєм та кавою зі смаколиками. Наш простір за здоровий спосіб життя, тому в нас заборонено палити та вживати алкогольні напої. Ми за озеленення України, наш сквер постійно поповнюється новими деревами. Іnside Portal має три окремі зали, які легко трансформуються під потреби заходу, повне забезпечення меблями та технікою. Outside Portal це зелена зона в затишному сквері, забезпечена стаціонарними меблями, сценою, а також для потреб заходу додатково облаштовується переносними меблями.
Welcome to Poral: Зона позитивних емоцій і нових вражень
Кінотолоки; Ігротолоки; Вечори музики; Чаювання; Толока-прибирання; сценарії до відео; відзначаємо дні народження; клуб робототехніки; клуб краєзнавців; клуб аніме;

Наше бачення

Молодіжний центр «Портал» - центр громадської активності міста;
Наш простір привабливий для мешканців і туристів;
Зелена зона відпочинку і унікальних рослин;
Центр інновацій та новітніх технологій;

Наша мета

Перетворення молодіжного центру «Портал» на самодостатній безпечний простір для самореалізації та креативного розвитку мешканців громади в сфері культури, спорту, неформальної освіти, творчості та збереження історичної спадщини.

Принципи роботи

Відчуття свободи і комфорту;
Місце де молодь може бути почутою;
Креативність;
Безпека і доступність, відкритість.

Хочеш приєднатися або допомогти?