Молодіжний Центр "АртПростір "Happy Hub" при КЗ "Центр культури і довкілля"


artprostir2017@gmail.com
вул. Вокзальна,77, м. Слов'янськ, Донецька обл., 84109

Загальна
інформація

Молодіжний Центр Арт Простір "Happy Hub" було створено, з волонтерської ініціативи членів ГО "СКЦ Задзеркалля", в 2016 році з метою імплементації Цілей сталого розвитку Молодіжної програми ООН на 2015-2020 рік. Основні напрямки діяльності це організація змістовного дозвілля, покращення мобільності різних груп молоді та розвиток волонтерського руху, зміна вектору освітнього процесу в закладах позашкільного виховання з академічного на неформальний.

За чотири роки існування МЦ прийняв участь у різноманітних молодіжних проектах в якості учасника, модератора, організатора. Змінювався світ навколо, та докорінно змінилася структура центру, з ініціативної групи, він 2019р, здобуває статус структурного підрозділу комунального закладу.

Отже, в підсумках, багаж центру це - 4 роки існування. Сторінки в соціальних мережах: Фейсбук -600 підписників; Інстаграм - 288; Телеграм - 80.
Наразі (весна-2020 р.), у результаті нещасного випадку Молодіжний центр тимчасово отримав приміщення, в старому фабрічному БК, де силами волонтерської команда в колишньому приміщенні бібліотеки створено простір, (40 кв.м) де молодь збирається разом, для проведення різноманітних заходів. Кількість постійних відвідувачів за журналом 25 осіб, унікальних до 100 за місяць, окремою ланкою відзначимо роботу адміністративної волонтерської групи чисельність якої 15 чоловік.
Протягом свого "дистанцінційно-крантинного" існування МЦ стикнувся з проблемою організації комунікаційних заходів для широкого загалу та компетентної політики з просування сторінок в соціальних мережах та їх систематичного наповнення релевантним контентом.

Молодіжний центр умовно поділяє діяльність на три напрямки:
- " Теріторія розвитку 12+", в рамках якої проводяться заходи з неформальної освіти, а саме: тренінги, семінари, конферененції, квести вистави, в тому числі Форум -театр, та заходи змістовного дозвілля
- "Вечірні розважальні заходи 14+", це вечори караоке, дикотеки, відкритий кінопростір, тощо
-"Юніор клуб", цей напрямок включає в себе всі заходи що проводяться Центром для дітей від 6 років, тобто мулт покази, квести, аніматорські вистави, майстеркласи
 

Наше бачення

Візія Молодіжного центру "Арт Простір "Happy Hub"
● рівність, відкритість та доступність – запобігання впливу будь-яких факторів, які можуть обмежити участь молоді в отриманні можливостей розвитку
● участь молоді у формуванні та реалізації державної політики в молодіжній сфері, на рівні як на місцевому так і міжнародному рівні
● ціннісно-орієнтована освіта – сприяння національно-патріотичному вихованню та громадській основі молоді
● розвиток знань та освітніх інновацій в роботі з молоддю та формування знань і навичок, необхідних для самореалізації молоді.
 

Наша мета

Метою діяльності Молодіжного центру "Арт Простір "Happy Hub" є різноспрямованість соціального впливу, тобто забезпечення індивідуального розвитку та становлення молоді як активного соціального суб’єкта громади.
 

Принципи роботи

Молодіжний центр при КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська» провадить діяльність базуючись на таких принципах, як повага до прав людини – визнання прав людини найвищою соціальною цінністю, боротьба з ксенофобією, проявами расизму та іншими формами дискримінації, поборення людиноненависнециских ідеологій.

Додаткова інформація

 

Цільові аудиторії молодіжного центру та ключові повідомлення (меседжі). 1.Молодь віком 12-18 років - Відкрий нові можливості! Створи СВІЙ простір розвитку та відпочинку разом з "Артпростір "Happy Hub" 2. Небайдужі члени громади віком від 18 до 40 років - Будуй своє завтра сьогодні! Знайди професію, долай стереотипи разом з "Артпростір "Happy Hub" 3. Педколектив освітніх та позашкільних закладів міста - Скажи «НІ» дітям на вулиці! Зайнята молодь – шлях до міцної та безпечної країни. Обери зацікавленість в долі молодого члена громади.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?