МЦ Освіторіум

Контактна особа: 
Шушпан Олександр Русланович

+380677876039

+380680181848
osvitorium2020@gmail.com
Яружна 49А, Дніпро, Дніпропетровська, 49094

Яружна 49А, Дніпро, Дніпропетровська, 49000

Загальна
інформація

МЦ «Освіторіум» - універсальний простір, де відбувається налагодження практичної роботи із молоддю через діяльність центру за 5-ма напрямами: неформальна освіта, реалізація молодіжних ініціатив, громадянська освіта, консультативно-дорадчий орган, спорт.
Молодіжний центр «Освіторіум» знаходиться за адресою: вул. Яружна, 49а - це недалеко від зупинки «Інститут фізкультури». Двері молодіжного центру завжди відчинені, але, в основному, працівники чекають відвідувачів з 09:00 до 18:00.
Територія МЦ досить велика: дві просторі альтанки, мотузковий парк, скеледром, смуга перешкод, площа для багаття. Всередині приміщення 17 кабінетів для команди молодіжного центру та актова зала. На другому поверсі розташувався комфортабельний хостел. Вся територія молодіжного центру підключена до мережі Wi-Fi.
 

«Освіторіум» - простір можливостей, який працює для молоді та її самореалізації. Центр працює з довгостроковими проєктами.
За 2020 рік було реалізовано 5 масштабних проєктів: «OSVITORIUM OPEN GREEN INITIATIVE 2020» «Освіторіум для громад - 2020», «Від покоління до покоління. Купайла ясне-красне.», «Волонтерська програма», «Освіторіум – твій молодіжний простір».

Наше бачення

Візія молодіжного центру «Освіторіум» - успішна українська держава, де кожна молода людина є всебічно розвиненою частиною великого мультикультурного світу.
Світ, де українська молодь є частиною успіху та елементом еволюції громад – наше завдання.
Ми прагнемо забезпечити системний всебічний розвиток організованого молодіжного громадського руху та кожної молодої особистості за принципами спільної відповідальності, участі та братерства.

Наша мета

Метою діяльності центру є: сприяння соціалізації та самореалізації молоді, інтелектуальному, моральному, спортивному розвитку, реалізації її творчого потенціалу та популяризації здорового способу життя, працевлаштуванню та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву, забезпеченню громадянської освіти молоді.

Принципи роботи

Орієнтація на потреби молоді; підтримка та довіра; формування здорового способу життя; культурний розвиток; зв’язок та консультації з органами влади, іншими центрами, спеціалістами, тощо; створення мережі та організація співпраці з іншими центрами; підтримка командної роботи;
Розвиток мобільності молоді; громадянська освіта молоді через участь у суспільній діяльності; розробка та впровадження молодіжних проєктів з метою покращення якості молодіжної роботи; сприяння підвищення громадської активності молоді та розвитку волонтерської діяльності.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?