Загальна
інформація

Центр розвитку лідерства Української академії лідерства в м.Харків (далі ЦРЛ) знаходиться в Слобідському районі м. Харкова, добратися до ЦРЛ можна доїхавши до станції метро Палац спорту вийди на зупинку тролейбуса по проспекту Петра Григоренка 3 зупинки. Вийти на зупинці та пройтися 3 хв до ЦРЛ. Найкраще добиратися до ЦРЛ через гугл-карту - в пошуку набрати "Українська академія лідерства". Доступ для відвідувачів - відкритий, переважно на заплановані події. ЦРЛ - це приміщення 100 кв.м., де я столи, стільці, wifi, проектор та все необхідне для проведення тренінгів.

Тренінги, лекції, настільні ігри, спортивні заходи, музикальні вечори, творчі зустрічі, зустрічі із успішними людьми, лідерами думок, соціальні проекти, акції.

Наше бачення

Центр розвитку лідерства - здійснює вплив на розвиток українського суспільства через заснування проектів, навчальних програм та заходів, що здійснюються випускниками, агентами впливу чи учасниками заходів УАЛ.

Наша мета


1. Забезпечити підготовку агентів змін
2. Забезпечити залучення учасників до заходів ЦРЛ
3. Розвинути культуру волонтерства у громаді
4. Створювати та управляти мережами агентів змін
аналізувати потреби різних цільових аудиторій, які будуть залучені до діяльності ЦРЛ
5. Здійснювати системний вплив, збирати інформацію та аналізувати взаємодію громади та ЦРЛ; і як наслідок реагувати та адаптуватися до різних потреб громади в певному регіоні.

Принципи роботи

Розвиток. Відповідальність. Лідерство. Повага.Проактивність.

Хочеш приєднатися або допомогти?