ГО"Молодіжна Пластова Станиця Бучач"

Світлана Бандусяк 

Голова Громадської Організації

0676040132

Тетяна Дека

Станична в Станиці Бучач

buchachplast@gmail.com
вулиця Шкільна,1, місто Бучач, Тернопільська обл, 48400

General
information

Пласт в Бучачі почав відновлювати свою роботу у 2012 році, створювались пластові гуртки, але сходини проводили у монастирі. А в 2015 році спільними зусиллями вибороли примішення та почали активно відновлювати кімнати. На даний момент за сприяння волонтерів, спонсорів, благодійників та влади, пластуни мають приміщення, облаштоване для проведення сходин, вишколів, тренінгів, акцій та заходів. окрім того можна проводити різні тренувальні збори, змагання, підготовку до мандрівок, підготовку до таборового літа, що значно підвищує залучення молоді до національно-патріотичного руху.

Сходини Пташат, Новацькі та Юнацькі зустрічі Старшопластунів та Пластунів Сеніорів. Наради Проводу Станиці.Вишколи.Пластові акції усіх форматів (спартакіада, вечір настільних ігор, вечірки, Андріївські вечорниці,Свято Миколая, майстер-клас писанкарства, вечір кіно,Толока-прибирання, Віденський бал, Шевченківські читання та багато іншого.

Our view

Візія ГО "Молодіжна Пластова Станиця Бучач" - це сучасний простір для дітей та молоді в якому, за допомоги Пластової методи виховання, проводиться дозвілля з користю, втілюються ідеї та здійснюються мрії.

Principles of work

Сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, опираючись на такі принципи,як здоровий спосіб життя, екологічне виховання, культурний розвиток.

Do you want to join or help?