ГО "Молодіжний простір Дрогобича"

Леся Сливка,
Голова ГО,
0961055286

Олена Юркевич
заступник голови
0978968089
prostir.dro@gmail.com
м. Дрогобич, вул. Я. Осмомисла, 10

General
information

Молодіжний простір Дрогобича знаходиться у центрі міста, навпроти костелу , у колишньому приміщенні Будинку Вчителя. На стіні будівлі можна побачити мурал із логотипом простору, який було намальовано під час БУР табору у Дрогобичі. Сам простір знаходиться на другому поверсі, а також є дворик із інтерактивними меблями. Вбільшості, Молодіжний простір відкритий з 16.00 - 21.00. У просторі є доступ до WI-FI та обладнаний зал, для проведення різноманітних заходів.
Події: два роки поспіль організовували Різдвяний ярмарок, проходять щотижневі English clubs, джазові вечори, воркшопи, діалог-клуби, перегляд фільмів "Солений кіноклуб", вечори Stand up, вечірки, зустрічі із цікавими людьми міста, рок-концерти, тренінги, фотовиставки, виступи театру "Альтеру" тощо.

Our view

Молодіжний простір Дрогобича - це місце концентрації ідей та пошуку відповідей на виклики, що стоять перед молоддю; місце комунікації влади, громади та бізнесу; місце навчання та формування агентів змін, як міста так і країни.

Our goal

Місія Молодіжного простору Дрогобич - це бути цікавою та креативною платформою для молоді в місті: для навчання та творчого самовираження, неформальної освіти, клубів та зустрічей, обміну ідеями та співпраці

Principles of work

Наш головний принцим роботи - це відкритість, вміння слухати один одного, допомагати у реальзації ідей та залучати якомога більше молоді.

Do you want to join or help?