Gogle87

Наталія Мієдінова
Асистент із молодіжного залучення
+380 97 917 17 88
molodaenergiya@gmail.com
25000 м. Кропивницький, вул. Гоголя 87

General
information

Хаб знаходиться в центрі міста біля зупинки громадського транспорту «вул. Шевченка» в одній споруді з кафе, де можна пообідати. На даний момент простір працює щодня. Доступ для відвідувачів– переважно з 10:00 до 22:00. Сам хаб – це простір у 100 кв. м. зі імпровізованою сценою, верандою, учбовим класом, вітальнею та конференц-залою для зустрічей, відпочинку і проведення заходів (у т.ч. кінопереглядів). У хабі є музичне обладнання, міні-бібліотека, обладнання, настільні ігри, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi. В барі «КОЛОКАВИ» можна отримати взамін на символічний внесок гарячі напої зі смаколиками. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, тому у нас також є спортивний куточок. А також здорове спілкування тому у розпорядженні настільні ігри, міні бібліотека. Приміщення можна використовувати як репетиційну базу та місце для колективного коворкінгу.

Кінотолоки, Ігротолоки, Шейпінг, Навчання, Спілкування, Вечірки, Інтеграційні зустрічі, Вечори музики, Танці, Чаювання, Книжкова полиця, Дизайн інтер'єру, Медитація, «Gogle87» - це місце для спілкування і самореалізації.

Our view

Gogle87 - місце для відпочинку та розвитку молоді міста в якому кожен/кожна може реалізувати таланти, здійснити мрію, втілити ідею і проявити ініціативу.

Our goal

Перетворення проекту Gogle87 в самостійний, повноцінний молодіжний центр, що відповідає сучасним запитам молоді та мешканців Кропивницького, зокрема що стосується культурного розвитку, саморозвитку, спілкування в безпечному середовищі, неформальної освіти, змістовного дозвілля, спорту і творчості.

Do you want to join or help?