Молодіжний центр "HUB ENERGY"

куратор хабу - Забейворота Тетяна
тел.: +380666181412
e-mail: super.vos@ukr.net
 

адреса: 62203, смт. Золочів, вулиця Перемоги, будинок №1 (Золочівський районий клуб), 1-й поверх
e-mail: zolochiv_hub@ukr.net

General
information

 

Золочівський молодіжний хаб «Energy» був відкритий у серпні 2019 року як результат співпраці селищної ради та німецького товариства GIZ. Хаб розташований у центрі Золочівської об’єднаної територіальної громади на 1 поверсі будинку культури. Приміщення площею 80 м², оснащене мультимедійним обладнанням та сучасними меблями, використовується для неформальних зустрічей місцевої молоді, проведення розважальних та освітніх заходів. Активісти хабу виділили для себе 4 основні напрями діяльності: неформальна освіта, культура, соціальні проєкти та волонтерство. Крім того, для згуртування молоді громади та забезпечення її плідного дозвілля активісти хабу на постійній основі організовують розважальні заходи. Найбільш популярними заходами, влаштованими хабівцями, є country culture evenings, проєкт «Історії успіху» та тематичні вечірки. Діяльність хабу тісно пов’язана з роботою місцевої молодіжної ради та ГО «Золочівщина – територія розвитку».

Our view

Золочівський молодіжний хаб «ENERGY» - це місце для розвитку кожного мешканця Золочівської ОТГ та громади в цілому.

Our goal

Хаб «ENERGY» створено для зміцнення місцевого соціального капіталу шляхом навчання молоді, створення умов для її плідного дозвілля та участі у проєктах місцевого розвитку.

Principles of work

Хаб працює на засадах спільної роботи в команді та продуманого позиціонування кожного з її учасників, а також постійної комунікації та підтримки. У нас є автономія в роботі та синергії з іншими структурами.

Do you want to join or help?