Київський обласний молодіжний центр

Андрій Михайлов
в.о. директора центру
+380977469407
Mihaly4_2010@ukr.net
kzkorkomc@gmail.com
вул. Симона Петлюри, 16, м. Київ, 01032

General
information

 

Київський обласний молодіжний центр знаходиться практично в центрі столиці – місті Києві, поруч із центральним залізничним вокзалом, неподалік станцій метро Вокзальна та Університет на вулиці Симона Петлюри, 16. Знайти офіс можна на 4 поверсі будівлі «Юротат», пройшовши пункт охорони. КОМЦ займає два кабінети для працівників та хол-коридор з виставкою картин молодих митців Київщини і лаунж зоною, в якій розташовані місця для відпочинку або роботи. Центр надає доступ до Wi-fi, можливість користування офісною технікою та радо пригостимо вас чаєм/кавою. У центрі є необхідне обладнання та канцтовари для проведення заходів в сфері неформальної освіти та змістовного дозвілля молоді, міні-бібліотека, спортивний та туристичний інвентар для використання під час вуличних заходів або проведення наметових таборівок. Маємо гнучкий графік роботи, що пов'язаний із проведенням заходів на всій території Київщини. Офіс працює з 9.00 до 18.00 в робочі дні.
Київський обласний молодіжний центр займається реалізацією державної молодіжної політики на Київщині в сферах неформальної освіти молоді (тренінги, семінари, круглі столи, форуми, зустрічі, мистецькі проєкти), національно-патріотичного виховання (тематичні наметові таборівки, вишколи, змагання), змістовного дозвілля молоді (акції, флеш-моби, ігри тощо), підтримкою та розвитком мережі молодіжних центрів регіону, співпрацею з громадськими організаціями та сприянням їх діяльності, органами влади та місцевого самоврядування на місцях, розвитком молоді в малих громадах.

Our view

Візія Київського обласного молодіжного центру – методологічна координація закладів і організацій, які працюють з молоддю на Київщині, реалізація державної молодіжної політики, згідно цільових програм підтримки молоді регіону: Програма «Молодь Київщини», програма «Національно-патріотичного виховання молоді», організація та проведення заходів в можливих формах роботи з молоддю на території області, впровадження кращого європейського і національного досвіду роботи з молоддю, налагодження співпраці молоді та устав, організацій, навчальних закладів в сферах реалізації молодіжної політики.

Our goal

Метою роботи КЗ КОР «КОМЦ» , як комунального неприбуткового закладу є сприяння широкому залученню та розширенню участі молоді у формуванні та реалізації державної політики щодо розв’язання соціальних проблем, інформаційній підтримці та змістовному дозвіллю, підтримці ділової активності й науково-просвітницьких ініціатив молоді, національно-патріотичному вихованню, підвищення ефективності молодіжної політики на обласному рівні.

Principles of work

Принципами роботи Київського обласного молодіжного центру є: відкритість до співпраці із можливими стейкхолдерами, якісна командна робота, системність процесів, особистий всебічний розвиток працівників, ефективна комунікація, формування здорового способу життя, встановлення довіри і взаємодопомоги, ціннісні орієнтири, діяльність, згідно цілей сталого розвитку.

Do you want to join or help?