Ковельський молодіжний центр "Місто ідей"

Зубарєва Людмила
Директор
+380685646320
kmc.ideascity@gmail.com
Незалежності, 73, м. Ковель, Волинська обл., 45000

General
information

Молодіжний центр "Місто ідей" розсташований прямісінько у серці міста Ковеля. Саме ж місто - географічний центр Волинської області.
Поруч Молодіжного центру знаходиться улюблена зона відпочинку жителів та гостей міста - парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки, неподалік залізничний та авто вокзали (що дуже зручно для наших гостей), а також близько нас працюють партнерські організації - історичний музей м. Ковеля, бібліотека, народний дім "Просвіта", Дитячо-юнацька спротивна школа, школа мистецтв та художня школа. У літню пору року доступна для проведення заходів паркова сцена, де ми беспосередньо проводимо фестивалі, вечори кіно під відкритим небом, конкурси тощо.
Молодіжний центр працює з 10:00 до 19:00 з вівторка по суботу, проте ми відкриті для проведення цікавих та змістовних заходів і у вихідні (неділя, понеділок) за попередньою домовленістю.
Приміщення Молодіжного центру - це дві кімнати (приблизно по 30 кв.м.), одна з яких облаштована для адміністративних функцій центру, інша - для проведення заходів з молоддю (тренінги, конференції, майстер-класи, зустрічі тощо). Для комфортного проведення заходів всередині приміщення та заходів на вулиці наявне усе необхідне обладнання: 22 стільці, 2 стола-трансформера, безкаркасні крісла-груші, дошка для фліпчарту, проєктор, колекція настільних ігор (в т.ч. англомовні), міні-бібліотека (в т.ч. з англомовною літературою), акустична система та мікрофони.
Ми відкриті до співпраці у некомерційних заходах та радо підтримаємо ідейно і технічно ваші соціальні ініціативи.

- кіно під відкритим небом (у теплу пору року)
- заходи із блоку неформальної освіти (тренінги, лекції, конференції тощо)
- інтелектуальні-розважальні квести
- благодійні заходи
- загальноміські події: ярмарок професій "100 ідей для дітей", фестиваль фарб Холі, еко-толоки, велопоходи
- волонтерський клуб, вечори настільних ігор, клуби іноземних мов

Our view

Наша візія - молодь сильна в своїй країні та має доступні можливості для розвитку свого потенціалу незалежно від того проживає вона у столиці чи районному центрі.

Our goal

Наша місія - забезпечити роботу вільного простору для всебічного розвитку молоді, а саме її соціалізації та самореалізації, популяризації здорового способу життя, зайнятості у вільний час, забезпеченню громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства, підвищенню рівня мобільності молоді.

Principles of work

Активність, індивідуальність, співучасть у житті громади, довіра, відповідальність, відкритість, командність, лідерство.

Additional Information

 

Команда змінотворців у напрямку розвитку молоді Ковеля: https://drive.google.com/file/d/1e8xtk_0dAV7oI_9jGMTz_nw61zSQvTRy/view Проект "100 ідей для дітей": https://drive.google.com/file/d/1ybUx4wBOqZuFJPLBoetJzvCeJmhcKKo4/view?usp=sharing Еко-толока: https://drive.google.com/file/d/1XpJg92RXaLBmJv8Ore2zbZ5TfiLL7Hac/view?usp=sharing Відео про те, як молодь працювала над створенням першого у місті молодіжного центру: https://www.youtube.com/watch?v=spft7umiru8&t=4s

Do you want to join or help?