Lviv Open Lab

Дарина Кухар
Менеджерка з комунікацій
+380935494834

Контактний номер простору: +380631067296
lvivopenlab@tvory.net
проспект Червоної Калини, 58, Львів, Львівська область, 79070

General
information

Простір інноваційної освіти Lviv Open Lab знаходиться на Сихові позаду супермаркету "Арсен" у житловому комплексі "Екодім". Простір працює в усі дні окрім понеділка, з вівторка по п'ятницю з 10:00 до 20:00, у суботу з 10:00 по 18:00, у неділю з 12:00 по 18:00. Сам простір - це 3 лабораторії (хімічна, технічна і біотехнологічна, що використовуються резидентами), майстерня по роботі з деревом "Сверлик", лекторій та цифрова лабораторія з комп'ютерами, ці приміщення використовуються для проведення заходів, також є коворкінг та кухня. У просторі є таке обладнання: колонки, мультиборди та проєктор, також міні-бібліотека, настільні ігри, вільний доступ до Wi-Fi. На кухні можна зробити собі чаю чи кави і розігріти їжу. Простір вільний від алкоголю та тютюну, та не використовується для комерційних подій.

У просторі проводять навчальні курси, конференції, майстер-класи, лекції, акустичні вечори, ідеатони, наради, зйомки, фотосесії.

Our view

Lviv Open Lab - 828,2 М^2 простору інноваційної освіти на Сихові, частина мережі молодіжних просторів ТВОРИ!. Lviv Open Lab - це: - простір інноваційної освіти на Сихові - коворкінг для тих, хто шукає місце для того, щоб попрацювати, повчитися чи зібратися з командою - лекторій для тих, хто хоче провести свою подію - круті лабораторії, де до науки можна доторкнутися, а не лише прочитати про неї

Our goal

Основною метою простору є популяризація науки, технологій та STEAM-освіти серед підлітків та молоді, а також створення можливостей для їх розвитку і майданчику для обміну ідеями.

Map

Do you want to join or help?