Молодіжний центр А.Т.О.М.

Гарін Володимир Олександрович
Керівник
+380662888085
BMZ.RINA@GMAIL.COM
вулиця Центральна,б.46 ,смт.Обухівка,Дніпровський район,Дніпропетровська область,52030.

General
information

Молодіжний центр знаходиться в центрі селища Обухівка,навпроти зупинки громадського транспорту, на базі селищного будинку культури. На даний момент простір працює весь час, але двері відчиняються за домовленістю. Будь-хто з молоді може скористатися простором у зручний час, потрібно лише повідомити контактну особу. Сам центр – це невеличка зручно облаштована кімната. У центрі є деяке музичне обладнання, настільні ігри, фліпчарт, телевізор, електрочайник, кілька столів, стільців та пуфів, доступ до Wi-Fi. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Приміщення можна використовувати як репетиційну базу або як просто простір для проведення вільного часу .
-Кіноперегляди - Ігротеки ( настільні та не тільки ігри) - Вечори музики (репетиції) -Чаювання - Суботники -Репетиції різних заходів Та багато іншого=)

Our view

Візія «Молодіжного центру АТОМ»- вільний простір для відпочинку та розвитку молоді селища, де можливо безперешкодно реалізувати всі плани,ідеї, стартапи та заходи.

Our goal

Місія «Молодіжного центру АТОМ»- допомогти молоді селища Обухівка в питаннях культурного розвитку, саморозвитку, спілкування в безпечному середовищі, неформальної освіти, змістовного дозвілля, спорту і творчості.

Principles of work

- Довіра, взаємопідтримка - Необмеженість - Партисипація - Розвиток - Відкритість - Командність

Do you want to join or help?