Молодіжний центр "Підйом" Золочівської міської ради

Марко Христина Ігорівна
Директор
+380 98 774 51 28
pidyomc@gmail.com
вул. Чорновола, буд. 3, м. Золочів, Львівська область, Україна, 80700

General
information

Молодіжний центр «Підйом» знаходиться біля Золочівського замку,в адміністрації міста Золочів,на 3-му поверсі .На даний момент простір працює в теплий сезон,а двері відчинені за домовленістю.Доступ для відвідувачів - переважно з 12:00 до 18:00 .Сам молодіжний центр - це зона для зустрічей,проведення міні- заходів(у т.ч. кінопереглядів)та консультативного кабінету.У МЦ є музичне обладнання,міні-бібліотека,різні настільні ігри,фото-відео зона.Простір вільний від алкоголю та тютюну.Ми пропагуємо здоровий спосіб життя,тому у нас також є спортивний куточок.А також здорове спілкування,тому у розпорядженні настільні ігри,міні бібліотека. Кінотолоки,Ігротолоки(настільні ігри) Спорт(теніс),вечори музики ,Танці,Чаювання,Книжкова полиця,толока-прибирання,медитації,нутриціолог,відзначаємо дні народження.МЦ «Підйом»- це місце для спілкування та самореалізації.

Our view

Візія «Підйом» простір для розвитку та відпочинку молоді Золочівськоі ОТГ, в якому кожен може себе реалізувати, пізнати та задіяти свої таланти.

Our goal

місія молодіжного центру «Підйом»,перетворення проекту в самостійний молодіжний центр що відповідає сучасним запитам молоді та мешканцям Золочова,зокрема,що стосується саморозвитку,культурного та освітнього розвитку,спілкування у безпечному ненав’язливому середовищі,змістовного дозвілл ,спорту,творчості та неформальної освіти.

Principles of work

Довіра,Взаємодопомога,Підтримка,Сім’я ,Співчуття,Здоровий спосіб життя,Активна участь у житті молодіжного центру.Культурний та Освітній розвиток,Командність

Map

Do you want to join or help?