Молодіжний центр СОС Дитячі Містечка Україна

Карпінська Інна
Молодіжний лідер
+38(063)833 97 39
Inna.Karpinska@sos-ukraine.org
вул. Бориспільська, буд. 6, м. Київ, 02000

General
information

Молодіжний ресурсний центр розташований у Дарницькому районі міста Києва, зупинка громадського транспорту завод "Ремшляхтехніка", найближчі станції метро «Вирлиця» та «Червоний хутір» . У Центрі створені всі умови для розвитку, спілкування та змістовного дозвілля молоді. У вільному доступі для молодих людей і підлітків працюють: творча майстерня, в якій молоді люди можуть релаксувати та розвивати свій творчий потенціал, відвідувати різні майстер-класи, ІТ-простір, тренінгова кімната, кабінет психолога, тренажерна зала, анти-кафе з книжками та настільними іграми для того, щоб молодь мала змогу не тільки вчитися та здобувати нові навички, але і знайомитися, спілкуватися та розслаблятися разом з новими друзями. Центр працює з понеділка по суботу з 10.00 до 19.00. Відвідувати Молодіжний центр та отримувати БЕЗКОШТОВНІ послуги можуть підлітки та молоді люди віком від 14 до 25 років.
Послуги Молодіжного центру: 1. Тренінги та семінари, на теми, які актуальні молоді, 2. Індивідуальні та групові заняття з психологом, соціальним педагогом 3. Теплі зустрічі, 4. Тематичні заходи, 5. Кіноклуби, 6. Speaking club, 7. Творчі та кулінарні майстер-класи, 8. Соціальний театр, 9. Комп'ютерні курси, 10. Профорієнтаційні заняття, 11. Зустрічі з успішними людьми, 12.Чаювання та спілкування в антикафе, 13. Ігротолоки (настільні ігри, баскетбол, відео ігри, спортивні ігри тощо), 13. Заняття в тренажерному залі, Тай Бо, 14. Книжковий клуб за інтересами, 15. Екскурсії, 16. Пікніки на природі , 17. Навчальні тренінги і семінари для фахівців, які працюють з підлітками та молоддю і багато іншого.

Our view

Молодіжний центр - це сучасна платформа, яка створена для інтелектуального, морального, духовного розвитку підлітків та молодих людей, реалізації їх творчого потенціалу та здібностей, змістовного дозвілля, а також сприяє їхній соціалізації та самореалізації.

Our goal

 

Мета діяльності Молодіжного центру – створення інноваційної платформи для ефективної взаємодії дітей-вихованців альтернативних форм виховання, молоді, що виходить з-під опіки та молоді з громади, з метою розвитку соціальних та професійних навичок, інтеграції дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та молоді з їх числа у громаду. Задля досягнення мети Центр реалізує наступні завдання: 1.сприяє соціалізації та самореалізації дітей та молоді; 2.створює умови для інтелектуального, морального, духовного розвитку дітей та молоді, реалізації їх творчого потенціалу; 3.популяризує здоровий спосіб життя серед дітей та молоді; 4.здійснює роботу щодо сприяння працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час; 5.створює умови для поширення неформальної освіти дітей та молоді; 6.сприяє підвищенню рівня мобільності молоді.

Principles of work

Принципи роботи Молодіжного центру: 1. Доступність, 2. Активна участь молоді, 3. Розвиток, 4. Повага, 5. Відкритість, 6. Безкоштовні послуги.

Map

Do you want to join or help?