«Молодіжний центр спілкування «Позитивний Павлоград»

Олександра Бєлєніннік
+380954707967
positive_pavlograd@ukr.net
вул. Центральна, 61, м. Павлоград, Дніпропетровська область, 51400

General
information

Ми знаходимося у приміщенні Міського культурно-дозвільницького центру, вхід з правої сторони будівлі, під вивіскою «Позитивний Павлоград». Вхід – за домовленістю та під час заїходів, які ми анонсуємо у соцмережах. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Є Wi-Fi, зручні крісла-мішки, чай, зона буккросингу, настільні ігри, ноутбуки, проектор.
У нас проходять кіновечори, благодійні акції, ігротеки, квізи, літературні і музичні вечори. Неформальна освіта – тренінги, семінари; поїздки до інтернатних відділень з майстер-класами, творчими виступами і гуманітарною допомогою; вечірки для молоді; буккроссинг з сучасними та мотивуючими книгами та інш.

Our view

Організація змістовного дозвілля молоді, центру молодіжної самореалізації та самоорганізації для розвитку творчого потенціалу молодих людей, сприяння позитивним перетворенням у суспільстві.

Our goal

Перетворення молодіжного центру "Позитвиний Павлоград" на найбільш популярне місце для молоді м. Павлоград. Зміна молоді на краще через спілкування, акції, творчість.

Principles of work

​​​​​​Довіра, взаємодопомога, проактивність, креатив.

Map

Do you want to join or help?