Молодіжний центр #StudHub

Керівник молодіжного центру
lysokon2697@gmail.com
Лисоконь Ілля  056-470-12-31
50086, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх

General
information

Молодіжний центр «#StudHub» - вільний простір для молоді, де можна навчатись, організовувати та проводити заходи, створювати та реалізувати власні ідеї. Молодіжний центр працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. Центр знаходить в центрі міста (піша доступність з головної площі міста, виконкому міської ради, автовокзалу). В центрі створені всі умови для людей з інвалідністю. 
Кіновечори, дні настільних ігор, дні квестів, тренінги, семінари, конференції, круглі столи, форуму, засідання громадських організацій (міських консультативно-дорадчих органів, студентських рад), школа лідерства, заняття із фізичної реабілітації та психологічного супроподу дітей із особливими потребами тощо.

Our view

Молодіжний центр «#StudHub» - вільний простір для молоді, де можна навчатись, організовувати та проводити заходи, створювати та реалізувати власні ідеї, поєднувати виконання сімейних обов'язків та навчання (роботу), отримати якісну освітню послугу або психологічну консультацію, просувати сучасне мистецтво, розвивати місцеву інфраструктуру, впроваджувати власні бізнес-ідеї та розвивати молодіжну роботу у Кривому Розі.

Our goal

Основною метою діяльності є сприяння розвитку молодіжних ініціатив у різних сферах суспільного життя, соціалізації та самореалізації молоді, її життєвому самовизначенню, реалізації лідерського потенціалу, підтримки молодіжного підприємництва, забезпечення правового просвітництва у молодіжному середовищі, формування активної громадянської позиції, розвитку волонтерського руху, підвищення рівня мобільності молоді, надання консультативної та практичної допомоги з метою формування і розвитку додаткових компетенцій для оперативного реагування на сучасні виклики часу, що виникають у зв'язку із процесами суспільної трансформації, глобалізації та європейської інтеграції України.

Principles of work

Ми працюємо для молоді, з молоддю та силами молоді у Криворізькому педагогічному!

Additional Information

В молодіжному центрі працює онлайн заявка на проведення заходів: https://forms.gle/qWZ9nFndhgnVZFwK7

Map

Do you want to join or help?