Молодіжний центр "Нові крила"

Павло Медина
Голова
+308633918912
mrcnovikrula@gmail.com
www.fb.me/pavlomedyna
Пр.Дружби 6а, ІІІ - поверх, Нововолинськ, Волинська обл, 45400

General
information

Молодіжний центр "Нові крила" знаходиться в центрі міста в 5 хв. від пам'ятника Шевченку і одразу за пап'ятником Шахтарю. Простір працює будні та вихідні, доступ для відвідувачів– переважно з 11:00 до 18:00. Далі за домовленістю. Сам центр – це 100 кв. м. зі лекційною зоною, кількома зонами для зустрічей, відпочинку і проведеннязаходів (у т.ч. кінопереглядів). У хабі є музичне обладнання, міні-бібліотека класичної та сучасної літератури, настільні ігри, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Мипропагуємо здоровий спосіб життя. А такожздорове спілкування тому у розпорядженні настільні ігри, міні бібліотека.Приміщення можна використовувати як репетиційну базу. Проводити майстер класи, лекції, тренінги також є місця для роботи.
 

 Кіновечори  Офлайн клуб "DO IT" (настільні ігри) Освіта (мовні клуби різних рівнів) Вечори музики (квартирники) Лекції/тренінги  Чаювання Книгозбірня Фестиваль "Княжий" AvocadoRuningClub Майстер класи #своє_горнятко  медитація Фотоклуб

Our view

Молодіжний центр - це комфортне та безпечне середовища для розвитку потенціалу молодих людей, розвитку неформальної освіти та реалізації ідей та бачень.

Our goal

Молодіжний центр "Нові крила"- це б'єднання молодих змінотворців в один дієвий механізм розвитку громадянського суспільства, громади та країни з рівним доступом молодих людей до можливостей розвитку себе.
 

Principles of work

 Довіра, взаємопідтримка Famiy Здоровий спосіб життя Активна участь в житті центру Культурний розвиток Відкритість Командність

Map

Хочеш приєднатися або допомогти?