Перший молодіжний простір "ПРОСТІР"

Кодацький Владислав
Засновник ГО "WE WORLD"
+380664405035
weworldua@gmail.com
Братів Лисенків, 1/2, Знамʼянка, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27401

General
information

 

Простір розташований на перехресті вулиць Братів Лисенків та проспекту Шкільного. Це пішохідна та дуже мальовнича вулиця. ПРОСТІР має власну цікаву історію. Спочатку тут була міська аптека №24, де виготовлялися ліки. З часом розмістилася редакція газети “Сільське життя” та спортивне товариство “КОЛОС”. Сьогодні це молодіжний простір. Загальна площа простору 200 кв.м. Окрема будівля з власним двориком, що дає можливість у літній час, проводити чудові культурні заходи на відкритому повітрі. Наразі у просторі, активна основна зона: лекторій, який використовується для проведення освітніх та культурних заходів, а в інший час, як коворкінг для молоді. Протягом року планується відкрити ще 3 локації: зону відпочинку, АРТ-простір та соціальне кафе, у якому можна буде випити якісної кави та скуштувати курасан з різними начинками. Головна мета простору Це 200 кв. метрів культурного розвитку міста, які будуть формувати кластер креативної економіки в громаді. Надасть можливість розвивати soft skills. Отримає підтримку соціальних ініціатив та обʼєднає креативні групи. Молодь опиниється в оточенні однодумців, які прагнуть змін.

Лекції, квартирники, настільні ігри.

Our view

«WE WORLD» вірить, що молодь – це майбутнє креативної економіки. Ми прагнемо дати їм змогу повністю реалізувати свій потенціал і побудувати динамічну, процвітаючу економіку країни, яка принесе користь усім нам. Приєднуйся до нас сьогодні та стань частиною цієї захоплюючої подорожі!

Our goal

Це 200 кв. метрів культурного розвитку міста, які будуть формувати кластер креативної економіки в громаді.

Principles of work

Культурний та освітній розвиток, принципи відкритості та довіри, чистота як навколо себе так і в думках. Сила в обʼєданні.

Map

Do you want to join or help?