General
information

«Толока Хаб» виник як проект громадської організації «Джем Толока». У 2018-му році організація отримала в користування приміщення колишнього танцювального майданчика «Сова», перебудованого в будівлю з внутрішнім двориком. Зараз «Толока Хаб» - це місце проведення молодіжних та громадських заходів, зустрічей, відпочинку та спілкування, відкрите для мешканців та гостей Переяслава.

Толока Хаб  знаходиться в центрі міста біля зупинки громадського транспорту «Парк» на території парку Шевченка, в одній споруді з кафе, де можна пообідати. На даний момент простір працює в теплий сезон, а двері відчинені за домовленістю. Доступ для відвідувачів – переважно з 16:00 до 23:00. Сам хаб – це внутрішній дворик-тераса 200 кв. м. зі сценою, спортивною зоною, «баром» та кількома зонами для зустрічей, відпочинку і проведення заходів (у т.ч. кінопереглядів). У хабі є музичне обладнання, міні-бібліотека, обладнання для настільного тенісу, настільні ігри, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi. В барі «Чайковський» можна отримати взамін на символічний внесок гарячі та холодні безалкогольними напоями зі смаколиками. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, тому у нас також є спортивний куточок. А також здорове спілкування тому у розпорядженні теніс, настільні ігри, міні бібліотека. Приміщення можна використовувати як репетиційну базу.

 

Основні події, які відбуваються в «Толока Хаб»

Кінотолоки Ігротолоки (теніс, настільні ігри) Спорт (гирі, теніс, груша) Вечори музики (репетиції) Танці Чаювання Книжкова полиця Дизайн інтерєру Толока-прибирання Вуличне піаніно Music eng club медитація сценарії до відео джем-сесії відзначаємо дні народження

«Толока Хаб» - це місце для спілкування і самореалізації, простір для змістовного дозвілля і розкриття нових талантів, зародження ідей і їх реалізації.

Our view

Hello

Our goal

Hello

Principles of work

Hello

Additional Information

Hello

Map

Do you want to join or help?