Центр громадських ініціатив "Вільний простір"

Савка Ірина
Заступник директора
+380501002489
freespacecentre@gmail.com
77300, Івано-Франківська обл., місто Калуш, площа Героїв, будинок 28 (2-й поверх)

General
information

 

ЦГІ "Вільний простір" розташований в центрі міста поряд з площею Героїв. Він став чудовим місцем для проведення різноманітними організаціями міста цікавих заходів, тренінгів, творчих зустрічей та освітніх проектів. Для цього у "Вільному просторі" є хороша матеріально-технічна база - в наявності ноутбуки, принтери, колонки, проектор, фліпчарти, столи-трансформери, доступ до Wi-Fi. На даний момент Центр працює за домовленістю. Оскільки одним з напрямків діяльності "Вільного простору" є забезпечення дозвілля для дітей та молоді міста та району, то в розпоряджені є теніс, різноманітні настільні ігри, унікальна гра "Криївка", міні-бібліотека.

Тренінги - Зустрічі з відомими людьми - Кіновечори - Освітні проекти - Танці - Майстер-класи - Літературні читання - Ігрові змагання та чемпіонати
 

Our view

Сприяти розвитку громадянського суспільства в місті та районі, підтримуючи громадські ініціативи його мешканців.

Our goal

Сприяння вихованню у молоді національної свідомості, суспільної активності, політичної культури; сприяння громадськими методами становленню України як демократичної, соціальної та правової держави; сприяння формуванню громадянського суспільства, дотримання прав людини, створенню дієвої системи національних інститутів захисту прав людини та підтримки громадських ініціатив.

Principles of work

Рівність - Дієвість - Відкритість - Співпраця

Additional Information

ЦГІ "Вільний Простір" - це майданчик для переговорів та співпраці між представниками різних інтитутів громадянського суспільства та окремими ініціативними жителями Калуша та Калущини. Центр створено силами ентузіастів за підтримки фундацій Adoptujsi.cz та Ostravsko-opavská diecézní charita (Чеська республіка).
 

 

Map

Do you want to join or help?