"Центр соціального розвитку та підтримки" Нижньовербізької ОТГ

Стельмащук Тетяна
директор
0662249725
socialncentr1@gmail.com
вул.Шевченка 24Б, с.Верхній Вербіж, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

General
information

Центр соціального розвитку знаходиться в селі Верхній Вербіж обіч автошляху регіонального значення, яка проходить в напрямку від Коломийського до Косівського району. "Центр.." розташований в приміщенні клубу , що біля зупинки громадського транспорту с. Верхній Вербіж. Доступ для відвідувачів переважно з 15:00 до 19:00. На даний час приміщення соц. центру розділено на дві зони: робочу (офісні столи, ноутбуки та техніка для друку) та розважальну ( проекторне обладнання, настільні ігри, тощо) Приміщення використовується як вільний простір для живого спілкування молоді, прегляду фільмів, гри у настільні ігри, проведення інтерактивних гуртків)
 

Our view

Візія " Центру соціального розвитку та підтримки" відображається у створенні різних коворкінгових груп, воркшоп-румів (кімнати для майстерень), зони релаксу (психологічного розвантаження).
 

Our goal

Нашою місією є створення дієвого молодіжного простору сучасного зразка. Основним пріорітетом роботи центру є створення нових, цікавих саме для нашої громади, зон дозвілля, творчості та навчання.

Principles of work

Спільна робота, спільне бачення розвитку центру, відкритість, здоровий спосіб життя, довіра.

Do you want to join or help?