"Волонтерський центр "Фільтр"

Ірина Ярко
Комунікаційна менеджерка
+38 (097) 424 68 00
filterfrankivsk@gmail.com
м. Івано-Франківськ, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, вул. Незалежності, 87 А, 76018

General
information

 

ГО “Волонтерський центр «Фільтр» знаходиться в центрі міста, неподалік від Івано-Франківського драматичного театру ім. Франка. У 3-х хвилинах від простору є дві зупинки громадського транспорту: «кінотеатр Космос» та «готель Надія», укриття, супермаркети, готель, драмтеатр, парковка. Центр працює з вівторка по суботу, з 10:00 до 20:00. Вихідні: неділя та понеділок. Це затишний, світлий оpen space з мінімалістичним дизайном, власним баром, соціальною міні-крамничкою та кімнатою для консультацій (психологічних, юридичних тощо). Загальна площа приміщення складає 100 кв.м. Простір комфортно одночасно вміщує 60 осіб. Загалом розміщується - 80 осіб. Тут ви можете провести тренінг, семінар, конференцію, зустріч команди / з партнерами, прес-подію, міні-форум, кіноклуб, майстер-клас та будь-яку іншу подію чи реалізувати проєкт. Для цього на території волонтерського центру є необхідне обладнання: настінний проектор, телевізор, колонки, фліпчарт, столи, стільці, дивани, кондиціонери, вішаки для верхнього одягу, доступ до Wi-Fi. Також тут можна влаштовувати виставки та фотовиставки (у просторі наявні спеціальні для цього кріплення). У вільному доступі настільні ігри, міні-бібліотека, пледи. Також оpen space відкритий для тих, хто шукає затишне місце для роботи та натхнення. У приміщенні великі панорамні вікна, що дозволяють милуватися і надихатися життям за вікном. На барі можна придбати якісну каву, чай, какао, натуральні лимонади та смаколики. Виручені від продажів кошти йдуть на підтримку соціальних проєкті. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Також тут ви можете придбати якісний одяг та шопери, виготовлені талановитими майстринями нашого Волонтерського швейного цеху. Усі виручені від продажів кошти йдуть на створення одягу для наших військових – на передову й у шпиталь. Тож, запрошуємо разом волонтерити, донатити та працювати задля спільної перемоги, а також втілювати проєкти своєї мрії, розвиватися та розвивати свідоме українське суспільство!

Вільний простір ГО “Волонтерський центр “Фільтр” насичений на різні події та активності. Тут проходять: книжковий клуб, зустрічі з письменниками, творчі та літературні вечори, майстер-класи, турніри з шашок та шахів, настільні ігри, вивчення англійської мови, інгліш-клаб, психологічні групи підтримки, зустрічі/консультації з психологом, сімейні психологічні групи, тематичні воркшопи, ІТ-курси, лекції по конституційній, правовій, політичній, грамотності, просвітницькі проєкти та інші події. Також команда активно підтримує соціальні ідеї своїх волонтерів і волонтерок. Так, народилися проєкти: «Масаж для ВПО», «ЕкоДвіж», майстер-класи з малювання для дітей ВПО. ГО “Волонтерський центр «Фільтр» - це вільний простір для підтримки волонтерських ініціатив, самореалізації, командного розвитку, побудови ефективних партнерств, зрощення майбутніх лідерів та свідомого, проактивного українського суспільства.

Our view

Візія ГО “Волонтерський центр «Фільтр» - простір для розвитку молоді міста в якому кожен/кожна може втілити в життя ідею, реалізувати проєкт, поділитися своїм досвідом, знайти однодумців, розвивати свої здібності і таланти допомагаючи іншим людям. Усе для того, аби зрощувати свідоме, відповідальне суспільство з християнськими цінностями.

Our goal

Місія ГО “Волонтерський центр «Фільтр» - зростити свідоме, активне, відповідальне українське суспільство з християнськими цінностями. Ми прагнемо об’єднати молодих людей, які не тільки працюють над створенням проєктів, а й впливають, або хочуть впливати на розвиток свідомого суспільства нашої країни. Зокрема, що стосується командного, особистісного, духовного, професійного, культурного, творчого розвитку в безпечному середовищі.

Principles of work

Командність, Свідомість, Любов, Взаємопідтримка, Відповідальність, Людяність, Розвиток, Відкритість, Співучасть у житті центру та громадської організації, Особистісне зростання та розвиток потенціалу кожного члена організації та команди вцілому.

Do you want to join or help?