Всеукраїнський молодіжний центр

Золотаренко Віктор Олегович
заступник начальника відділу інформаційного забезпечення та представництва
+380968432273
viktor.zolotarenko.0706@gmail.com
вул. Еспланадна, 17, м. Київ, Київська область, 01001

General
information

Всеукраїнський молодіжний центр – перша установа з питань молоді в Україні.

 

 

Ми розвиваємо молодіжну політику, розбудовуючи молодіжну інфраструктуру та трирівневу систему взаємодії молодіжних центрів.

ВМЦ розробляє методичні матеріали з роботи молодіжних центрів, адвокує розвиток молодіжної інфраструктури, створює освітні події для молодіжних працівників та ділиться з ними актуальними можливостями, шляхами покращення їх роботи з молоддю.

Всеукраїнський молодіжний центр знаходиться в центрі Києва біля зупинки метро "Палац спорту", вулиця Еспланадна, 17.

Сам центр – важливий молодіжний інфраструктурний об'єкт на 2100 кв. метрів. Всередині, на різних поверхах, розміщені коворкінг для громадських організацій, культурно-мистецький простір та навчальний центр.

У Всеукраїнському молодіжному центрі проходять форуми, фестивалі, арт-виставки, тренінги, лекції, екологічні акції та безліч проектів міжнародного, всеукраїнського та локального масштабу.

Центр обладнаний необхідним матеріально-технічним забезпеченням для проведення заходів широкого загалу, зокрема у нас є мультімедійна база (проєктори, екрани, акустична система) для проведення онлайн-подій.

 

 

Our view

Всеукраїнський молодіжний центр – це експертно-ресурсний центр молодіжної роботи, який щодня працює задля розвитку молодіжної інфраструктури та молодіжної роботи по всій території України.

Our goal

Мета Всеукраїнського молодіжного центру – формувати єдину політику роботи з молоддю у молодіжних центрах різних міст та створювати можливості для розвитку і мережування молодіжних працівників по всій Україні.

Principles of work

Відкритісь, Підтримка, Інклюзивність, Командність, Співпраця, Партнерство.

Map

Do you want to join or help?