10 молодіжних центрів України отримали можливість зробити ремонт та умеблювати свої простори!

10 молодіжних центрів України отримали можливість зробити ремонт та умеблювати свої простори за підтримки НУМО та міжнародних партнерів. Вже зовсім скоро ми поділимося проміжними результатами змін центрів
Але простори мають бути не лише гарними, зручними та безпечними, а і слідувати усім принципам безбар`єрності

 Саме тому, минулого тижня на базі Молодіжного центру громадянської освіти у Києві відбулося навчання з основ інклюзивності та безбар’єрності для координаторів центрів, які отримали підтримку. 

Спікеркою стала тренерка, експертка з питань інклюзивності і безбар’єрності, консультантка з впровадження практик інклюзивності і безбар’єрності, фахівчиня Центру експертизи у сфері прав людей з інвалідністю, членкиня робочої групи по розробці ДБН — Ніна Мацюк.

Учасники та учасниці навчання дізналися не лише про основи інклюзивності та безбар’єрності, а і коректну комунікацію та взаємодію. Також довідалися більше про вимоги безбар`єрності фізичного простору та попрактикувалися в обстеженні молодіжного центру на предмет фізичної та інформаційної безбарʼєрності.

Суспільство без бар’єрів — це соціум у якому забезпечуються рівні права та 
можливості для всіх людей у різноманітних діяльностях: самореалізації, 
зайнятості, пересуванні, сервісах, здобутті освіти, дозвіллі та розвитку. Саме тому, кожен молодіжний простір має прагнути стати доступним для кожного відвідувача. Тому вже скоро – ще більше про безбар`єрність просторів дізнаєтеся у наших соціальних мережах!


Ремонти просторів здійснюються в рамках проєкту, що втілюється НУМО спільно з terre des hommes за фінансової підтримки German humanitarian assistance.
 

Хочеш приєднатися або допомогти?