5 молодіжних центрів мають нагоду отримати по 10 000 євро

Молодіжні центри під час війни не лише створюють сучасні простори для проведення дозвілля, а й надають освітні можливості, виховують свідомих громадян та розкривають потенціал молодої людини. 

Задля розвитку молодіжної мережі НУМО оголосило конкурс!

5 молодіжних центрів мають нагоду отримати по 10 000 євро кожен! З них 8500 на ремонт та умеблювання простору та 1500 на закупівлю обладнання. Участь можуть взяти молодіжні центри усіх форм власності: громади, молодіжні організації та ради, комунальні заклади, заклади культури, студентські організації тощо.

Щоб претендувати на фінансування, включно до 5 жовтня:

Заповніть форму: https://bit.ly/3Ln5F0L;

Надішліть заповнені форми проєктної заявки та бюджету з темою листа “Заявка” на нашу електронну адресу official.nuya@gmail.com. (Приклади форми: https://bit.ly/3rmElbU). 

Обираючи переможців, ми будемо звертати увагу на мотивацію, обґрунтованість заявки, розуміння конкретних потреб, спроможність втілити проєкт у короткі терміни. Партнерство вашого центру з органом місцевої влади при реалізації проєкту буде перевагою.

Очікувані терміни реалізації проєктів: до 10 грудня 2023 року.

У разі виникнення запитань, звертатись за адресою official.nuya@gmail.com з темою листа “Питання”.

Ремонт буде здійснюватися в рамках проєкту, який втілюється спільно Національним українським молодіжним об'єднанням — НУМО та terre des hommes за фінансової підтримки German humanitarian assistance.

Хочеш приєднатися або допомогти?