АМЦУ на міжнародній конференції з питань відновлення України в Берліні!

Команда АМЦУ завдяки німецьким партнерам та довгостроковій співпраці із Міністерством закордонних справ Німеччини взяла участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України в Берліні (Ukraine Recovery Conference – URC2024)

Участь у дводенному заході беруть понад 2 тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн тощо.

URC2024 присвячено швидкому відновленню та довгостроковій відбудові України. Мета – об’єднати сталу міжнародну підтримку для відбудови, реформування та модернізації України.

Саме на залученні громадянського суспільства та ролі зв’язків між містами, громадами, муніципалітетами зробила акцент сторона, що приймає — Німеччина.

Нові можливості для молоді відкриватиме - Skills Alliance, мета - надати можливість перекваліфікації чи кваліфікації понад 180 тис. людей протягом наступних трьох років.

У найближчі три роки на ці потреби планують виділити 700 млн євро. Оголошення про створення альянсу відбулося під час панельної дискусії. Кошти передовсім будуть спрямовані на навчання молоді, внутрішньо переміщених осіб та жінок.

 

Хочеш приєднатися або допомогти?