АртПростір

Титаренко Лілія
Координаторка молодіжного простору
'0987083836
Youthdevelopmentcenter20@gmail.com
19702, Черкаська область, місто Золотоноша, Театральний проїзд, буд. 14
 

Загальна
інформація

АртПростір знаходиться в колишньому районному будинку культури. Простір працює кожний день з 15:00 до 17:00, виключенням є п'ятниця та субота - з 15:00 до 21:00. Сама кімната знаходиться на другому поверсі де відбуваються різні заходи та зустрічі, а ще має просторий коридор для відпочинку та кіноперегляду. У просторі є знімальне обладнання, фото - відео зона, настільні ігри, доступ до Wi-Fi. Також є міні-бар де можна приготувати собі каву або чай зі смаколиками. Простір дотримується здорового способу життя без вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюну. Приміщенням користуються також Жіночий Фонд та Молодіжний Клуб Журналістики.

Кіноперегляди, Літературно - музичні вечори, Ігроманія, Документальний вечір, Тренінги, Майстер - класи. Місце для неформальної освіти та самореалізації.

Наше бачення

АртПростір - це місце де молодь може розвивати та виражати своє бачення різних тем та подій. Через неформальну освіту наповнювати свою скарбничку знань та проявляти ініціативу для створення своїх проєктів. Місце, де ти можеш відкрити в собі якийсь талант або реалізувати мрію, ідею і т.д.

Наша мета

Місія АртПростору - це стати сучасним центром неформальної освіти молоді та культурного життя. Де будуть нові можливості для громади, залучивши жителів до спільної активності, який функціонувати і як громадський простір (де будуть відбуватися культурні проєкти) і як галерея (де можна робити виставки), а також як місце для проведення відкритих майстер-класів, де б жителі могли бути в ролі учасників, майстрів та спікерів.

Принципи роботи

Відкритість, Культурний розвиток, Підтримка, Командність, Активність.

Хочеш приєднатися або допомогти?