BIBLIO HUB


kzliscbs@gmail.com
м.Лисичанськ, Луганська область, пр. Перемоги, 94

Загальна
інформація

 

«Biblio Hub» розподілено на комфортні простори для дозвілля та спілкування, неформальної освіти та арт зустрічей. В лаундж зоні гості хабу зможуть відпочити в зручних кріслах та на дивані, переглянути улюблений фільм чи концерт, почитати книжку чи пограти на гітарі, відпочити інтелектуально, граючи в настільні ігри. Долучитись до участі в освітніх та соціальних заходах, попрацювати в комфортних умовах за офісним та ІКТ-обладнанням можна в коворкінг-зоні. Окрім того, в «Biblio Hub» діятиме kids-зона, де юні відвідувачі, можуть розважитись, граючи в аерохокей чи створюючи пісочну анімацію на спеціальному столику. Також в «Biblio Hub» відбуватимуться різноманітні соціальні, неформальні та культурні івенти, зустрічі у форматі «Жива бібліотека», відкриті дискусії, публічні виступи у форматі доповідей TED, змагання з настільних ігор, майстер-класи та багато чого іншого! Вам вже цікаво? Тоді чекаємо саме на вас!

В хабі працюють для молоді: 3D Club - сьогодні майже всі чули про 3-D моделювання та пристрої, які для цього використовують. А чи Ви вже пробували самі щось змоделювати та виробити? Ні? Тоді Вам саме до нас. Наші тренери за допомогою 3-D принтерів та ручок допоможуть втілити усі ваші творчі фантазії. Тож що таке – 3D-ручки? Ручки призначені для... «Media Fox» – це медіа-простори, метою функціонування яких є підвищення рівня цифрової та медійної грамотності серед молоді, навчання молодшого покоління орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі, відрізняти правду від маніпуляції. Під час занять всі бажаючі матимуть змогу долучитися до активної участі у суспільному житті громади, навчитися виражати свою громадську позицію через цифрові медіа та аматорську журналістику.... Фотогурток Рixel” Фотографія – це унікальне явище! Адже на фотознімках можна відобразити події, що відбуваються, цікаві моменти, красиві місця, моменти, які ніколи більше не повторяться … Сьогодні фотографія є найпоширенішим і найпопулярнішим видом мистецтва серед молоді. Фотогурток «Pixel» – це творчий простір для тих, кому цікава фотографія, хто не уявляє життя без фотоапарата в... “RoboClub”. Наше століття – століття високих технологій. Робототехніка, конструювання та програмування – це одні з пріоритетних напрямків розвитку у сучасному світі. Саме з цими галузями будуть пов’язані професії майбутнього. На заняттях у «RoboClub» ви матимете можливість ознайомитись з основами робототехніки, побудувати рухомі моделі за допомогою освітнього навчального комплексу з Arduino. Освітній набір з Arduino... Гурток по створенню соціальної реклами та інформаційних буклетів чекає на всіх, кому НЕ БАЙДУЖЕ, що відбувається у країні, але вони не знають, як звернути увагу на соціальні питання та проблеми суспільства. Приходьте до нас і ми навчимо Вас: Як звернути увагу на проблему так ,щоб про неї запам’ятали та почали діяти; Як інформувати людей за...

Наше бачення

 

Хаб-простір для відпочинку та розвитку молоді міста в якому кожен/кожна можереалізувати таланти, здійснити мрію, втілити ідею і проявити ініціативу.

Наша мета

Діяльність хабу спрямована на забезпечення комфортних умов для неформальної освіти, проведення соціальних та культурних заходів, громадських обговорень та якісного проведення дозвілля та сприятиме збагаченню внутрішнього світу молоді, надасть можливість спілкуватися зі своїми однодумцями, обмінюватися думками, жваво спілкуватися – це все, що потрібно для гарного настрою і вдалого проведення свого часу.

Принципи роботи

Довіра, Взаємопідтримка, Сім'я, Здоровий спосіб життя

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?