Біла книга IFS. Частина 1

Нещодавно, представниці АМЦУ відвідали Форум у Страсбурзі. На якому IFS - глобальний рух, що включає понад 11000 громадських організацій, представив підсумки проєкту «Сприяння соціальній справедливості”.

 В результаті проєкту, IFS розробила Білу Книгу. Документ містить політичні рекомендації для Європейського Союзу, які повинні вирішити проблеми МЦ. Зокрема, у Книзі врахували виклики молодіжних просторів в Україні, якими поділились представниці АМЦУ. IFS вважає, що перед європейськими виборами у 2024 році, ЄС має визнати важливу роль та цінність молодіжних центрів, та сприяти їх розвитку.

Тому IFS та представники молодіжних центрів з різних країн Європи представили рекомендації на зустрічі з Європарламентом. Сьогодні поділимось їх частиною з вами ! Отже, у Білій книзі рекомендується:

Розвивати неформальну освіту в молодіжних центрах та підтримувати міжнародні програми обміну. В майбутніх бюджетах ЄС політики повинні забезпечити належне фінансування ідеї навчання кожної людини протягом усього життя.

Забезпечити доступ до відкритих просторів. ЄС повинен прийняти політичну резолюцію. Яка закликає держави захистити, підтримати запуск та забезпечити громадські простори необхідним фінансуванням.

Розпочати програму довгострокового фінансування молодіжних центрів. ЄС має поділитись передовим досвідом з місцевими органами влади щодо ефективного розподілу ресурсів між молодіжними центрами. Це допоможе задовольнити потреби усіх просторів.

Рекомендації, описані у Білій Книзі, свідчать про новий етап розвитку та підтримки МЦ на Європейському рівні. Тому слідкуємо за світовими тенденціями, аби покращувати молодіжну роботу в Україні! А вже зовсім скоро ми поділимось другою частиною рекомендацій для ЄС щодо розвитку молодіжних центрів.

Хочеш приєднатися або допомогти?