Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр

Левченко Олена Володимирівна
Заступник директора
+380685824386
mrc.ck.ua@gmail.com
вул.Хрещатик 193, м.Черкаси, Черкська обл., 18000
 

Загальна
інформація

Молодіжний ресурсний центр (МРЦ) знаходиться навпроти Черкаського міського дитячого парку (зупинка громадського транспорту «Площа Слави») по вулиці Хрещатик, вхід у залізні ворота з банером МРЦ, в кінці двору двоповерхова будівля. Біля МРЦ знаходяться Пагорб Слави, Монумент «Борцям за волю України», Свято-Троїцький кафедральний собор, Черкаський обласний краєзнавчий музей, Дитячий парк, ТРЦ «Любава». В Молодіжному ресурсному центрі тепло приймуть відвідувачів не тільки кавою і смаколиками, а й посмішкою. Зазвичай ми відкриті з 10:00 до 19:00, в інші години ми працюємо за запитом молоді. В МРЦ є настільні ігри, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi, зона відпочинку. В наших стінах можна знайти різноманітну підтримку та ресурси для реалізації себе та своїх ідей і проєктів для розвитку молоді та Черкащини. Іноді це може бути звичайна порада, дружня розмова та наш досвід, а іноді - безкоштовна тренінгова зала для зустрічей, відпочинку, нарад, заходів, технічні ресурси (проектор, ноутбук, фліпчарт, музичне обладнання), інформаційна підтримка. В МРЦ можна знайти партнерів, однодумців та друзів, розвинути свої навички й здобути нові знання з бажаної тематики. Здебільшого, наша робота направлена на молодь від 14 до 35 років та людей, що працюють з молоддю, проте ми не маємо категоричних вікових обмежень і відкриті для всіх. У Молодіжному центрі ми дотримаємось прав і норм фізичної, психологічної, інформаційної та соціальної безпеки.
Клуби за інтересами, книжкова полиця, кінопокази, унікальні та цікаві настільні ігри («Монополія. Черкаси», «Cash FLOW»), майстер-класи для молоді різного віку, консультації, навчання волонтерів, благодійні та соціально важливі акції, турніри, вишколи, тренінги, екскурсії, поїздки, розіграші, фестивалі, цікаві статті та підбірки для кожного, онлайн опитування, челенджі. Молодіжний ресурсний центр (МРЦ) – це простір твого розвитку.

Наше бачення

Візія Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру – простір та ресурсна підтримка задля особистісного, громадського та професійного розвитку молодої людини та реалізації молодіжних ініціатив.

Наша мета

Метою Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру є впровадження більш ефективних форм реалізації молодіжної політики в області, залучення молоді до активної громадської діяльності, виховання почуття патріотизму, духовності, національної свідомості та забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості.

Принципи роботи

Довіра, відкритість, взаємопідтримка, взаємодопомога, чесність, справедливість, повага один до одного, відповідальність за свої дії чи бездіяльність, активність, саморозвиток, позитивне сприйняття, гостинність, командна робота, цінувати працю одне одного, працювати на результат.

Додаткова інформація

Пріоритетними напрямами роботи Молодіжного ресурсного центру на 2020-2022 роки є:
1. Розвиток громадянської та політичної активності молоді, налагодження комунікації між молоддю та владою.
2. Проведення інформаційно-просвітницької роботи з національно-патріотичного виховання та поширення її у молодіжному середовищі.
3. Розвиток молодіжного підприємництва та профорієнтаційна робота.
4. Проведення циклу заходів з неформальної освіти, щодо підвищення кваліфікації фахівців, що працюють з молоддю та активної молоді, зокрема поширення програми «Молодіжний працівник» на території області.
5. Популяризація та поширення волонтерства.
6. Інформаційна кампанія по розвитку мережі молодіжних центрів на Черкащині.
7. Сприяння міжнародному співробітництву, розповсюдженню в області новітнього досвіду, поширення інформації щодо реалізації молодіжної політики та можливостей для молоді.

 

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?