Чернігівський обласний молодіжний центр

За час повномасштабного вторгнення багато молодіжних центрів зазнали пошкоджень та руйнувань після ворожих обстрілів. Проте, це не заважає шукати нові локації і працювати з молодими людьми! Так робить, наприклад, Чернігівський обласний молодіжний центр, про який ми і розкажемо!

Чернігівський обласний молодіжний центр розпочав свою роботу у 2017 році у приміщенні колишнього кінотеатру. Будівля розташовувалася у самому центрі міста, тому тут завжди було багато відвідувачів. Але 27 лютого 2022 року приміщення МЦ було зруйновано в результаті ракетного удару, нанесеного російськими окупаційними військами. А команді довелося шукати нові локації для роботи.

Попри всі обставини, Чернігівський обласний молодіжний центр у 2023 році має дві локації для роботи, одна з яких в приміщенні місцевого ТЦ ЦУМ. Працівники центру проводять для молоді тренінги, інтенсиви, тематичні лекції, майстер-класи, кіновечори, вечори настільних ігор, розмовні клуби, арттерапію, квартирники тощо. Крім того, молодіжні працівники допомагають внутрішньо переміщеним особам та родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зокрема, надають гуманітарну допомогу.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” відбулося стажування для молоді Чернігова на базі молодіжного центру. Хлопці та дівчата протягом декількох місяців мали змогу більше дізнатися про діяльність центру, отримати навички з молодіжної роботи і самостійно планувати та проводити заходи.

“За майже півтора року команда нашого центру пережила багато різних подій. Деякі з них були неприємними, але вони значно зміцнили нас. Ми стали працювати ще більше і ще краще, щоб молодь Чернігова мала місце для безпечного перебування і самореалізації. Згодом ми зрозуміли, що треба передавати власний досвід молодіжної роботи і ділитися ним з охочими. Так і розпочалися стажування, під час якого хлопці і дівчата змогли відчути атмосферу нашої роботи, отримати неоціненні знання та досвід. Щиро вірю, що найближчим часом вони стануть нашими колегами, які будуть змінювати молодіжну роботу в Чернігові на краще”, – зазначив представник центру Олег Котеленець.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?