"Дитячо-юнацький пластовий центр" Рівненської міської ради

Сила духу, фізична підготовка та розвиток інтелекту — це незамінні основи патріотичного виховання української молоді! Ці та інші важливі якості плекає Пластовий рух, який завжди славився вихованням свідомих та активних членів українського суспільства. Наразі функціонує велика кількість пластових вишкільних центрів, і сьогодні ми розповімо про один із них — Комунальний заклад "Дитячо-юнацький пластовий центр" Рівненської міської ради Пластовий Центр міста Рівного

Основою діяльності Центру є організація вишкільних таборів, на яких молодь загартовує свій дух, тіло та розум, вивчає основи виживання, тактичну медицину та історію. Зокрема, цього літа в таборі хлоп’ячого куреня юнаки взяли участь в спартакіаді, отримали корисні знання з мінної безпеки та картографії й переглянули українські фільми. А в таборі дівочого куреня відбулись заняття з основ фемінізму та асертивності, учасниці поринули в українську міфологію та зайнялись майструванням.

Але не вишколами єдиними! Нещодавно Пластовий центр провів науковий пікнік, на якому молодь познайомилась з конструюванням літачків, відвідала наукові досліди, майстер-класи та цілу низку цікавих розваг. Також вдалось організувати мандрівку у Францію, Мексику, Індію, Бразилію та Італію! Активна молодь здійснила культурний обмін, відкрили для себе звичаї та кухню нових країн.

Рівненський міський пластовий центр сприяє фізичному, емоційному, інтелектуальному, соціальному та духовному розвитку молоді. З такими якостями ми точно можемо бути впевнені у майбутньому дітей та нашої країни. 

Зокрема, частина заходів центру втілюється в рамках проєкту Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. Цей проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?