Діяльність молодіжного простору МолоДіжка у Херсоні

Реалізація проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» триває. А тепер ми готові розповісти вам про наступний етап — реалізацію освітніх програм 💪

Заходи відбуваються без обмеження конкретного регіону та охоплюють різні міста України. Сьогодні ж ми розкажемо про діяльність молодіжного простору МолоДіжка, який знаходиться у Херсоні.

Місто щодня перебуває під ворожими обстрілами. Значних пошкоджень зазнало приміщення бібліотеки, в якій знаходилося приміщення МЦ. Багато представників команди простору були вимушені змінити місце проживання, проте, це не вплинуло на їх діяльність. Заходи від МолоДіжки тепер можна відвідати у різних містах та містечках країни, де тимчасово проживають її представники.

Зокрема, команда простору вирішила продовжити свою діяльність саме у Херсоні та наважилася провести перший офлайн-захід!

Усього за 1,5 км від лінії фронту МолоДіжка спільно з інструкторами Товариства Червоного Хреста України провела базовий сертифікований тренінг з першої допомоги! Понад 20 учасників здобули навички з виживання у екстремальних ситуаціях, навчилися надавати першу допомогу постраждалим.

Надалі учасники матимуть ще декілька тренінгів, які передбачені програмою. Після цього кожен і кожна з них отримає сертифікати.

“Уперше за рік наш молодіжний простір зібрав херсонців на офлайн-захід! Основою програми є безпекових навичок для мешканців Херсону. Місто знаходиться дуже близько до лінії вогню, і тому місцевим важливо знати та вміти подбати про свою безпеку і допомогти людям навколо. Тож «МолоДіжка» повертається!”, - зазначив представник молодіжного центру Eugene Shatilov.

Щиро захоплюємося діяльністю команди з Херсону та радіємо, що молодіжна робота у деокупованому місті триває! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?