Документальний цикл "Частина більшого"

Змінитись. Змінювати.
9 місяців та понад 2000 кілометрів задля створення документального циклу “Частина більшого”, про діяльність та адаптацію громадських організацій в умовах повномасштабного вторгнення.


10 історій змін. Кожен фільм — не просто висвітлення діяльності, але й комплексне дослідження людини та її рішень.


Географія проєкту відобразила всеохопність української відповідальності на Сході, Півдні, Заході та Півночі 


Створення, знищення, окупація та пошук шляхів відбудови Ізюмський Молодіжний Центр Харківської області. 


Волонтерство в оточеному Маріуполі та відновлення діяльності освітнього хабу “Халабуда”  в Черкасах.

 
Досвід релокації команд з Донецької області та адаптації в нових містах. Розвиток молоді Слов'янський культурний центр "Задзеркалля" та підтримка старших людей Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя" в Кіровоградській області.


Продовження медійної діяльності та розвиток громадського сектору в Дніпропетровській та Закарпатській областях Кризовий медіа центр "Сіверський Донець".


Трансформація команди підприємців у найбільший регіональний Благодійний Фонд "Справжні Українці" в Житомирі. 


Допомога молоді по всій країні Українська асоціація студентів.

Синергія зусиль для відповіді на актуальні виклики Асоціація Української Миротворчої Школи, яка повернулась до Херсону для допомоги рідному місту.


Допомога окупованому Бердянську та шлях повернення до себе через креативні та театральні практики у Тернополі Аллою Мельничук.

 
Та навіть залучення не лише всеукраїнської, а й міжнародної мережі зв’язків  “Спілки Української молоді в Україні” СУМ в Україні для допомоги країні.

Прем’єра всіх частин документального циклу: 27 січня, на Youtube-каналі Numo.media: https://www.youtube.com/@NUMO_MEDIA


Фільми реалізовано Платформою з управління конфліктами в громадах (ГО Центр близькосхідних досліджень (АMES), ГО «Мережа відповідальних» та ГО Театр змін) в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах», підтриманий КУРВЕ Вустроф - центром навчання та взаємодії з питань ненасильницьких дій та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Хочеш приєднатися або допомогти?