Донецький обласний дитячо-молодіжний центр

Ми продовжуємо розповідати вам про перебіг проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні». Його учасники успішно реалізують навчальні програми у своїх молодіжних просторах. І в цій публікації розкажемо про Донецький обласний дитячо-молодіжний центр💪

До початку повномасштабного вторгнення ДОДМЦ працював у Краматорську. Але ось вже майже рік команда працює у Вінниці, де проводить заходи для дітей та молоді.

У рамках проєкту Донецький обласний молодіжний центр проводить заняття “Своя освіта”, під час яких допомагає школярам готуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ)!

Заходи відбуваються в онлайн і офлайн-форматах, щоб якомога більше учнів з різних міст та містечок України могли покращити свої знання з української мови, математики та історії України.

📢“Зараз багато школярів навчаються онлайн, що впливає на якість отриманих знань. Адже в онлайні можна вимкнути камеру і далі займатися своїми справами. Але гарно скласти НМТ хочуть, напевне, всі. Тому ми вирішили підтримати школярів у цьому і проводити такі заняття”, - зазначила представниця молодіжного центру Олена Кравчук.

Робота з молоддю триває у різних регіонах України! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?