Допомога постраждалим жителям Херсонщини

Допоможемо членам АМЦУ у порятунку мешканців затоплених населених пунктів Херсонщини!

Ситуація в Херсонській області лишається катастрофічною. Населені пункти затоплені, а їх мешканці намагаються врятуватися від потужних потоків води. Значна кількість волонтерів, як з Херсонщини, так і з усієї України, допомагають впоратися з наслідками підриву дамби на Каховській ГЕС.

Активно підтримують херсонців і члени АМЦУ! Зокрема, представник херсонського молодіжного центру “МолоДіжка” Євген Шатілов та його мама Наталя. Ще зовсім нещодавно вони проводили освітні заходи та тренінги для містян. Проте зараз, спільно з іншими волонтерами, облаштовують гуманітарні хаби у Херсоні та збирають кошти на потреби місцевих жителів.

Актуальними нині є два напрямки: засоби для порятунку та речі для облаштування шелтерів. Потрібні одяг, засоби гігієни, матраци, подушки, ковдри, їжа, ліки, білизна, корм для тварин тощо.

Гостре питання чистої та питної води. Після затоплення вона змішалася зі стічними водами, мазутом та іншими нечистотами. Тому необхідна вода, що придатна для споживання, а також таблетки та фільтри для очищення.

Збір коштів триває. Оскільки зараз багато гуманітарної допомоги їде у Херсон, то гроші будуть накопичуватися і, після аналізу потреб, направлені на найактуальніші запити.

Кошти для допомоги мешканцям Херсонщини надсилайте за реквізитами:

💰ПриватБанк: 5168742730138405 (Шатілова Наталя)

💳Моно: 4441114421207653

💸Абанк: 4323357026972766

💵PayPal: iovpope@gmail.com (Шатілов Євген)

Допомагаймо тим, хто зараз опинився у небезпеці! Бо лише спільно можемо протистояти викликам сьогодення.

Хочеш приєднатися або допомогти?