Дослідженні НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях».

Як змінилася аудиторія молодіжних центрів і організацій під час війни, за чим найбільше сумують діти й молодь та які навички прагнуть отримати в сучасних реаліях? Дізнатися це можна в дослідженні Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях».

Ми вперше опитали учасників та учасниць освітніх заходів, які відбувалися в рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” за фінансової підтримки terre des hommes, та прийшли до результатів, серед яких:

Серед 800 опитаних: 39% вперше прийшли в центр чи організацію під час повномасштабної війни, 51% відвідали їх понад 6 разів на рік, а 21% змінили місце проживання у зв’язку з війною.

4 молодіжні центри релокувались з окупованих територій, а 3 — відновили свою діяльність після окупації чи бойових дій.

41% опитаних найбільше сумує за подорожами й прогулянками. Молодь згадує сімейний відпочинок, поїздки на море, за кордон, відпочинок на природі тощо.

Завершальним етапом дослідження є демонстрація результатів проєкту експертам та експерткам. Тому, якщо ви:

фахівець чи фахівчиня у сфері молодіжної роботи та політики;

цікавитесь чи працюєте у цьому напрямку;

бажаєте бути першими, хто почує про актуальні проблеми молоді;

хочете залишити власний відгук і рекомендації,

Запрошуємо на офлайн зустріч у Києві 20 жовтня або ж до спільної організації подій в інших містах і в інший час. Зареєструватись на обговорення можна до 15 жовтня (включно), заповнивши форму: https://form.jotform.com/232576076074359

Місце та час зустрічі та інші можливості співпраці буде повідомлено після реєстрації.

Хочеш приєднатися або допомогти?