Дослідження «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях»

Українці щодня доводять свою незламність. Адаптація до умов повномасштабної війни стала справжнім викликом для дорослого населення. Але як живе українська молодь? Про що думає, переживає та як пристосувалася до нового життя? 

Саме на ці питання спробувала знайти відповіді команда НУМО в дослідженні «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях». Результати якого презентувала сьогодні 23 січня в Українському кризовому медіацентрі 

До заходу, долучилися виконавча директорка НУМО Олена Подобєд-Франківська, член Правління НУМО Юрій Юзич та керівниця молодіжного центру “АртПростір “Happy hub”Ельміра Чепіга.

“Це перше дослідження, яке розповідає саме про досвід, практику та участь молоді у діяльності молодіжних центрів та громадських організацій. Адже ми цільово спілкувалися з тими, хто відвідував заходи та долучався до навчальних програм центрів і організацій”, – поділилася Олена Подобєд-Франківська, виконавча директорка НУМО.

Статистика говорить сама за себе. З початку повномасштабного вторгнення, молодіжні центри та організації стали місцем соціалізації, в тому числі для внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з даними дослідження 87% опитаних мають або знайшли друзів на заходах молодіжних організацій. При цьому 21% учасників були вимушені змінити місце проживання через війну, а 56% опитаних вперше прийшли до освітніх майданчиків вже після початку повномасштабного вторгнення.

Результати цього дослідження можуть стати справжній дороговказом для подальшої роботи з молоддю у різних регіонах України. Адже дослідження містить ряд рекомендацій, які допоможуть покращити навчання в умовах війни, орієнтуючись на запити та бажання молоді.

Ознайомитися з результатами дослідження та рекомендаціями для роботи з молоддю запрошуємо за посиланням  https://youthcenters.net.ua/ResearchAdoptedtothewarFinal/

Хочеш приєднатися або допомогти?