Дослідження НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях».

Як молодіжні центри та організації відновлюють свою освітню діяльність, які у них навчальні пріоритети і які заходи хотіла б відвідувати молодь?

Відповіді на ці та інші запитання можна отримати в унікальному дослідженні Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях». Ми вперше опитали учасників/иць освітніх заходів, які відбувалися в рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” за фінансової підтримки terre des hommes.

Протягом 2023-го року у 30 молодіжних центрах та осередках молодіжних організацій працюють освітні консультанти, які проваджують постійнодіючі навчальні програми.

Основні сфери компетенцій, які здобувають учасники/ці, стосуються комунікації, лідерства, активізму, волонтерства, особистісного розвитку, автономності, ідентичності, профорієнтації та екстрених ситуацій.

Серед нових навичок воєнного часу опитувані найчастіше називали ті, що стосуються захисту і виживання (23%), професійного розвитку (22%) і психологічної стійкості (20%).

Наступним, завершальним етапом дослідження є демонстрація результатів проєкту експертам та експерткам. Тому, якщо ви:

фахівець чи фахівчиня у сфері молодіжної роботи та політики;

цікавитесь чи працюєте у цьому напрямку;

бажаєте бути першими, хто почує про актуальні проблеми молоді;

хочете залишити власний відгук і рекомендації,

Запрошуємо на офлайн зустріч у Києві 20 жовтня або ж до спільної організації подій в інших містах і в інший час. Зареєструватись на обговорення можна, до 15 жовтня (включно), заповнивши форму: https://form.jotform.com/232576076074359

Місце та час зустрічі та інші можливості співпраці буде повідомлено після реєстрації.

Хочеш приєднатися або допомогти?