Дослідження НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях».

Як молодіжні центри та організації живуть під час війни? Як вони відновлюються та повертаються до звичної діяльності? Як там почуваються і взаємодіють діти та молодь?

Відповіді можна отримати у дослідженні Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях». Ми вперше опитали учасників/иць освітніх заходів, які відбувалися в рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” за фінансової підтримки terre des hommes.

Понад 3000 учасників/иць на 30 локаціях, і 800 з них взяли участь у дослідженні.

З’явилися нові напрямки діяльності: психологічна підтримка дітей і молоді, поводження в екстрених ситуаціях, гуманітарне реагування та військове волонтерство.

Відновилися освітні активності: молодь швидко вчиться лідерським навичкам, очікує більшого від професійної орієнтації, надає ваги національній ідентичності, найбільше чекає на табори та виїзні тренінги.

Молоді люди мають велику потребу у нових соціальних зв’язках, тому приходять в організації й центри, 39% опитаних зробили це вперше під час війни, 87% опитаних знаходять на заходах друзів.

Наступним, завершальним етапом дослідження є демонстрація результатів проєкту експертам та експерткам. Тому, якщо ви:

фахівець чи фахівчиня у сфері молодіжної роботи та політики;

 цікавитесь чи працюєте у цьому напрямку;

бажаєте бути першими, хто почує про актуальні проблеми молоді;

хочете залишити власний відгук і рекомендації,

запрошуємо на офлайн зустріч у Києві 20 жовтня. Зареєструватись на неї можна, до 15 жовтня (включно), заповнивши форму: https://form.jotform.com/232576076074359

Місце та час зустрічі буде повідомлено після реєстрації.

Хочеш приєднатися або допомогти?