Другий поверх

Аліна Касьянова
координаторка
0931449125, 0993748980 (телеграм)
druhyipoverh@gmail.com
проспект Соборний, буд. 65. м. Олександрія, Олександрійський район, Кіровоградська область, 28000

Загальна
інформація

 

Як вам простір, що постійно змінюється під вас? 

Якщо вам потрібна міні концертна зала,галерея,  кінозала чи місце для проведення майстер класів або просто прийти пограти у настолки. Наш головний акцент на мобільності та багатозадачності

До речі, якщо почали говорити про  настільні ігри - це окрема історія. Ігри для нас для нас відпочинок, навчання та можливість зустрітись компанією друзів. Маємо гарну колекцію яку плануємо поповнювати, якщо ви не знаєте, як грати в якусь гру, то наша команда завжди допоможе розібратись в будь-якій з ігор. 

Але не іграми єдиними, простір у якому молодь може навчатися, розвиватися та просто з користю проводити своє дозвілля. Ми провели опитування у місцевих пабліках, роботи фокус-груп та опитування U-Report, основними напрямами роботи обрали для себе ті, які дійсно молодь хотіла. Ці напрями інколи перетинаються один із одним. 


Неформальна освіта:

 - медіаграмотності;

- критичне мислення;

- розвиток когнітивних навичок; 

- фінансова грамотність;

- сексуальна освіта;

- подружнє життя;

- додаткові курси зі шкільних предметів;

- speaking clubs;

- фото\відео production;

- школа блогера;

- обмін досвідом;

- інші.


Психоемоційна підтримка: 

- кола безпеки; 

- зустрічі з психологом; 

- арт-терапія; 

- тренінгові заняття; 

- інші. 


Культура та мистецтво: 

- камерні концерти (місцеві групи та запрошені гості);

 - вечори поезії та літератури; 

- зустрічі з митцями за кавою; 

- фотовиставки; 

- виставки картин; 

- покази мод; 

- інші.


Дозвілля: 

- тематичні ігротеки; 

- кіновечори; 

- тімбілдінги; 

- чайна церемонія(чаювання);

- майстеркласи; 

- стендапи; 

- змагання (спортивні, інтелектуальні, ...); 

-інші. 

Також у планах облаштування літнього майданчика для проведення ще більше концертів, кінопоказів та інших активностей на свіжому повітрі. 


Волонтерська діяльність: 

- проведення толок; 

- благодійних та екологічних акцій; 

- допомога приютам міста та волонтерським центрам.


Партнерство: Із молодіжним простором співпрацюють апшифтерами яких в Олександрії вже ціла спільнота, Молодіжний парламент, Молодіжна рада, Волонтер+, Центр допомоги, заклади освіти міста, Олександрійська міська ЦБС, ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр", ГО "Олександрійська молодь" та інші. Тому ми завжди раді допомогти з організацією подій для партнерів або надати приміщення для проведення заходів для потреб молоді. 


Наш простір створювався завдяки громадській організації «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах реалізації програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT». Одним із компонентів цієї програми є «Молода Енергія Громад», в межах якого створено молодіжний простір «Другий поверх» в м. Олександрія. Ми пройшли відбір за цією програмою та отримали фінансування для підтримки нашої діяльності. Також, нас фінансує Олександрійська міська рада. Тому, вже скоро для потреб молоді будуть працювати ще три кімнати молодіжного простору. 

В нашій команді є люди різного віку, студенти та працюючі, ВПО та місцеві. Але нас об'єднує прагнення позитивних змін у житті громади, розвитку та самореалізації молоді. Тож, запрошуємо вас стати частиною спільноти креативної та позитивної молоді, щоб розвиватися та ставати краще разом.
  

Наше бачення

Молодіжний простір "Другий поверх" м. Олександрія Місце для натхнення, відпочинку та реалізації ідей.

Наша мета

Перетворення простору в повноцінний молодіжний центр, який стане осередком розвитку, самореалізації та розширення можливостей молоді Олександрійської громади.

Принципи роботи

Самозарадність

Гнучкість 

Здоровий спосіб життя 

Синергія 

Нічого для молоді без молоді 

Поєднання того, що на перший погляд не поєднується 

Рівний рівному

Хочеш приєднатися або допомогти?