Форум молодіжних рад і молодіжних просторів

22 травня у Харківському міському центрі дозвілля молоді відбувся Форум молодіжних рад і просторів, який провела "Мережа молодіжних хабів Харківщини", що є обласною філією Асоціації молодіжних центрів України. Форум проводився спільно з Українською Асоціацією Молодіжних Рад і Управлінням у справах молоді та спорту ХОДА.

“Форум - це подія, яка об'єднала представників з майже усіх молодіжних рад та молодіжних центрів і хабів Харківської області.” -  зазначила Олена-Подобєд-Франківська - голова Асоціації Молодіжних Центрів України.

Його відвідали представники з 14 громад області, а саме: Лозівського МЦ і МХ "PIXEL", Красноградського МЦ і МХ "REDHUB", Ізюмського МЦ, Балаклійського МХ "CUBE", Зміївського МХ "HUB ІДЕЙ", Малинівського МХ "MALINA", Мереф'янського МХ "MOTION SPACE", Нововодолазького МХ "SMART", Роганського МХ "SEL CLUB" та Первомайського МХ "КОМОРА", а також Богодухівської МР, Височанської МР, Люботинської МР, Малинівської МР, Мереф’янської МР, Олексіївської МР, Первомайської МР, Роганської МР та Зміївської МР, що тільки створюється.

Головною метою було формування тісних партнерських та дружніх зв'язків між учасниками, а також інформування про стан сучасної молодіжної політики в країні і області. Також в рамках форуму розказали про різні грантові і проєктні можливості для розвитку молодіжної сфери в регіоні, в тому числі за допомогою співпраці з різними молодіжними громадськими організаціями.

Після проведення форуму всі залученні мали змогу:

  •  познайомити між собою кураторів МЦ/Х та голів МР, або їх представників;
  •  дати практичні рекомендації по ефективному адмініструванню молодіжними просторами та корисні поради по якісній роботі молодіжних рад;
  •  обмінятися досвідом та розповісти про кращі практики своєї роботи;
  •  розповісти про новини в молодіжній політиці, як в цілому в країні, так і окремо по області;
  •  розказати про партнерські організації та напрямки співпраці з ними;
  •  проінформувати про можливості навчання в проєктній діяльності та різні грантові конкурси.

Всім давно відомо, що об’єднання ініціатив спільною метою приводить до якісного та крутого результату. Звісно, попереду ще багато роботи в реалізації проєктів серед молоді, але з такою командою і гори звернути можна! 

Хочеш приєднатися або допомогти?